Şimdi Ara

[Satıldı] Satılık Samsung B2430 Full HD - 200 lira -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    144 hz monitör aldığım için boşa çıkan monitörümü satıyorum. Ölü piksel falan hiç bir kusuru yoktur. Eski bir monitör olsa da renk kalitesi, siyah gösterme kabiliyeti ve kontrastı tatmin edecektir. Kutusu köpükleri tüm aparatları duruyor.

[Satıldı] Satılık Samsung B2430 Full HD - 200 lira -

Fiyat: 200 lira

Tercihen Ankara içi elden teslim isteyen gelip kontrol de edebilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertov -- 8 Mayıs 2015; 20:05:16 >

• Istanbul olsa kacirmazdim doğrusu hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • komando57 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Tarafımdan alınmak üzere anlaşılmıştır.

@hatrix hocama da vazgeçtiği için teşekkür ederim. Bende bir tane size göre hoparlörlü monitör var ama hoparlörü bozuk.
    Terbiyesizin birinden aldım, sanalpazar üzerinden 15 liraya kargolayacaktı lakin kargo uzak diye başka kargoya hem de kod vermeden indirimsiz 47 liraya göndermiş ve geri almak için de zararını karşılamamı istiyor utanmadan. Hoparlörü kim kullanır demişti, bir örnek bulunca burdan da giydireyim dedim. Allah korkusu kalmamış insanlarda, kul hakkını nasıl ödeyecekler haberleri yok.

Daha iyisini bulursunuz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Tarafımdan alınmak üzere anlaşılmıştır.

@hatrix hocama da vazgeçtiği için teşekkür ederim. Bende bir tane size göre hoparlörlü monitör var ama hoparlörü bozuk.
    Terbiyesizin birinden aldım, sanalpazar üzerinden 15 liraya kargolayacaktı lakin kargo uzak diye başka kargoya hem de kod vermeden indirimsiz 47 liraya göndermiş ve geri almak için de zararını karşılamamı istiyor utanmadan. Hoparlörü kim kullanır demişti, bir örnek bulunca burdan da giydireyim dedim. Allah korkusu kalmamış insanlarda, kul hakkını nasıl ödeyecekler haberleri yok.

Daha iyisini bulursunuz inşallah.

Hayirli olsun hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.