Şimdi Ara

[SATILDI] Satılık Iphone 6 32 gb (22 ay garantisi var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Telefon Turkcell'den 2 ay önce alınmış olup başlıkta da belirtildiği daha 22 ay garantisi vardır.
    -32 gb'lık uzay grisi modelidir.
    -Faturası vardır. Kutu içeriği tam ve eksiksizdir.
    -Telefon alındığı günden beri koruyucu kap ve cam ile kullanılmıştır. En ufak bir çizik veya darbesi yoktur. Yani kozmetik olarak kusursuzdur.
    -Kulaklığı hiç kullanılmamış ve kutusundan çıkarılmamıştır.

FİYAT=1650 TL. Son fiyattır.

NOT: Referansım olmadığı için güven problemi olduğunu biliyorum. Dolayısıyla şunu söyleyeyim en azından. Mersin veya Adana'da elden verebilirim. Kayseri ve Ankara içinse arkadaşlarıma gönderirim, siz de arkadaşlarımdan almış olursunuz. Yani bu şekilde yine telefonu elden almış olacaksınız. Diğer şehirlere ise mecburen kargo ile gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir. İsteyenlere telefon numaramı verip konuşabiliriz.

NOT 2: Referansı sağlam bir üye teklif verirse, ona önce telefonu gönderirim, ondan sonra parasını alırım. Yalnız söylediğim gibi, referansın iyi olması lazım.

[SATILDI] Satılık Iphone 6 32 gb (22 ay garantisi var)[SATILDI] Satılık Iphone 6 32 gb (22 ay garantisi var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 28 Eylül 2017; 20:17:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dostum Sıfırı 1900 liraya kadar düştü. +100 lira indirim de geliyor GittiGidiyorda.
    Sizin fiyat biraz pahalı olmuş. Biliyorum cihaz iyice değer kaybediyor, ancak ikinci el piyasası da ne yazık ki böyle..
  • Forum dışına satılmıştır. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.