Şimdi Ara

SATILDI####SATILIK High Power Cool Max 450w Psu####FİYAT 3. REVİZEDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünün garantisi bitmiş olabilir tam emin değilim kutusu da buralarda biryerdedir bakmam lazım :) ve sistemimde takılıdır 1 ker bile sorun çıkarmamıştır :) Çok sessizdir.CF sistem için psu alacagım için satılıktır...Adana içi elden teslim edilebilir...

High Power Cool-Max 450W Güç Kaynağı (Aktif PFC) ===>65 TL-->55-->50 TL -->45--40TL Pazarlıksız Bedavaya mı vereyim daha yok mu ihtiyacı olan parayı tedarik edersem eğer fiyatını tekrar eski fiyatına yükselteceğim bilginize...

http://www.dedeoglu.net/index.php?do=catalog/product&pid=13862

not:Resimler temsilidir...

Ürünü kullandıgıım sorunsuz sistem

- Amd phenom 2 x4 970 3.5 Ghz BE
    - Asus M4A79T DELUXE
    - Corshair vengeance 2x4 GB DDR3 Ram
    - Sapphire HD 6850
    - Seagete 1TB 7200 devir HDD
    - Ivır zıvır usbler vs...

HPC-450-H12S

Kaliteli güç kaynağı başvuru noktası HighPower''dan gerçek 450W gücünde Cool-Max

Efsane Cool-Max Serisi!
    Sayısız ödül kazanmış olan High Power Cool-Max serisi, şimdi kalitesini 450W güç kaynağına ihtiyaç duyanlara sunuyor. Aktif PFC özelliği, termal kontrollü ultra sessiz 12cm fan, akım/gerilim/kısa devre korumaları, siyah dış yüzey ve 4 SATA çıkışı, 6 pin PCI-EX çıkışı, çift 12V kanalı gibi standardın çok üzerinde yeni özelliklerle donatılmış High Power Cool-Max 450W pek çok orta ve üst seviye sistem için ideal seçimdir.

Gerçek 450W Güç Kaynağında Maksimum Bağlantı Seçeneği: 4 SATA, 3 IDE ve 6 Pin PCI-Express Bağlantı
    Cool-Max 450W kombine olarak 350W 12V gücü sağlayabilen max. 20A'lık 2 adet 12V kanalı ve PCI-Express güç çıkışı sayesinde ATI HD5850 ve GeForce 9800GTX gibi üst düzey tek GPU ekran kartı çözümlerini rahatlıkla çalıştırabilir. Ayrıca üzerinde bulunan 4 SATA ve 3 IDE portu sayesinde tüm HDD ve optik sürücülerinizi de rahatlıkla sisteminize takabilirsiniz.

Termal Kontrollü Ultra-Sessiz 12cm Fan
    Güç kaynağında sessizliğin öncüsü Cool-Max serisinde termal kontrollü otomatik devirli fan ile geliyor! Ultra-sessiz ve güç kaynağının ısısına göre devrini arttırıp azaltan 12cm fan, sessiz PC deneyimi isteyenler için ideal!

Aktif PFC ve RoHS Sertifkası ile Daha Çevre Dostu Bir Güç Kaynağı!
    High Power Cool-Max üzerinde bulunan Aktif PFC devresi aktif/reaktif güç düzensizliklerini %99'a kadar önler. Bu sayede şebeke hattından çekilen toplam alternatif akımın ve reaktif gücün faturalara yansıtıldığı işyerlerinde toplam elektrik harcamasının azalmasını sağlar. Daha az alternatif akım harcaması sayesinde şebeke üzerine düşen yük ve boşa harcanan reaktif enerji miktarı da azalmış olur. Avrupa Birliği çevreye daha duyarlı PC'ler ve daha az elektrik harcaması için 2001 yılından beri PFC özelliğini tüm güç kaynaklarında zorunlu tutmaktadır.

Cool-Max 400W güç kaynağı ayrıca çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da %100 uyumludur. Bu sayede güç kaynağınız ömrünü tamamladıktan sonra yapımında kullanılan malzemelerin çevreye vereceği zarar önlenmiş olur.

Bal Peteği Dizaynı ile Yüksek Soğutma Performansı
    High Performance serisinin arka hava delikleri altıgen yapıda bal peteği şeklinde dizayn edilmiştir bu sayede dayanıklılıktan ödün vermeden maksimum hava akışı sağlanmaktadır.

Siyah Dış Boya ile Estetik Görünüm
    Tümüyle siyaha boyanmış kasası ile kasanıza estetik bir görünüm katacak olan High Power Cool-Max 450W güç kaynağı özellikle şeffaf yan panele sahip kasalara ayrı bir estetik katacaktır.

Akım/Gerilim/Kısa Devre Korumaları
    Şebekede meydana gelen aşırı voltaj artışı veya ani yükselen güç karşısında sıradan güç kaynakları bozulmakta, ve bozulurken bilgisayarınızdaki diğer bileşenlere de zarar verebilmektedir. Sisteminizi şebekede oluşabilecek tüm gerilim ve akım dengesizliklerine karşı koruyan ve oluşabilecek bir kısa devre karşısında otomatik olarak kendini kapatma özelliğine sahip Cool-Max 450W sayesinde sisteminizi güvenle kullanabilirsiniz.

* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
    * Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)
    * Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
    * Yüksek Güç Koruması (Over Power Protection)

Patentli EZ-Extract (bastır ve çek) Kolay Tak-çıkar Güç Konektörleri
    Güç konektörlerini takıp çıkarırken yaşadığınız eziyete son! EZ-Extract kolay tak-çıkar güç konektörleri ile güç girişlerini bombeli özel kulakçıklara bastırarak kolayca yerlerinden sökebileceksiniz.

1x 20+4 pin güç çıkışı
    1x 4-pin CPU beslemesi
    1x PCI-Express 6-pin güç çıkışı
    4 x S-ATA çıkışı
    3 x Ez-Extract 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
    1 x Floppy çıkışı

Teknik Özellikler

Nominal Güç Değeri: 450W
    Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
    Aktif PFC: Var (max. %99)
    Renk: Siyah
    MTBF: 50.000 saat çalışma süresi (%75 yük altında)
    Yüksek Gerilim/Akım/Güç ve Kısa Devre Korumaları
    Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 20A , 12V2: 20A , +5V: 20A, +3.3V: 24A (12V1+12V2 kombine gücü: 350W, 5V+3.3V gücü: 120W)
    Ürün Kodu: HPC-450-H12S

High Power Hakkında
    Dünyadaki önemli kasa üreticilerinden Lian Li, Chieftec ve Enlight için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power, pek çok patentli teknoloji ile donatılmış güç göstergeli Plus Power serisi ve çift transformatörlü Rock Solid serileri gibi yüksek seviye ürünlerin yanısıra fiyat/performans alanında iddialı High Performance ve Cool-Max ürünleriyle kullanıcılara gerçek değerli güç kaynakları sunmaya devam etmektedi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 17 Nisan 2012; 21:31:54 >

• İşlemci sogutucu satıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 9 Ağustos 2010; 23:53:06 >
  • Pm
  • cevaplandı...
  • PSU fiyat çok iyi. Bu ay bütçeyi aşmamış olsam kaçırmazdım iyi satışlar.
  • pm.
  • Sıfırı 12 taksit 90 lirayken, bu fiyat nasıl iyi onu anlmadım....
    Linki de burda,
    http://www.teknobiyotik.com/high-power-element-500w-guc-kaynagi-1.html
  • güç kaynağı fiyatı revize lazım.
  • Konuyu açalı baya olmuştu fiyat revize edildi...
  • pm attım üstat
  • Garantisi bitmiş 450 watt psu için 65 tl zor
    500 watt psu 50-60 a gidiyor forumda anca
    Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious52

Garantisi bitmiş 450 watt psu için 65 tl zor
    500 watt psu 50-60 a gidiyor forumda anca
    Hayırlı satışlar

tekliflere bakalım hocam zaten alacak olan mutlaka pm atıcaktır kız gibi psu tertemiz...
  • yakın takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 18 Kasım 2011; 18:38:31 >
  • Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

Hayırlı satışlar.

Teşekkürler hocam...
  • 50 tl cok iyi fiyat.istanbulda olsanız kacırmazdım bu güzelim powerı alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 5 Nisan 2012; 23:13:05 >
  • quote:

50 tl cok iyi fiyat.istanbulda olsanız kacırmazdım bu güzelim powerı alırdım.

Demokraside çareler tükenmez hocam kargo var
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Hocam o her psu ilanına aynı şeyi yazıyor
    Bir de hayırlı satışlar dileklerini iletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heache

quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Hocam o her psu ilanına aynı şeyi yazıyor
    Bir de hayırlı satışlar dileklerini iletiyor.

post kasıyor sanırım :))

• quote:

post kasıyor sanırım :))

Diyecektim de dilim varmadı
    iyi satışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.