Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

(SATILDI)Satılık AMD 1090t BE ve MSI 990FXA GD80!

7
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> (SATILDI)Satılık AMD 1090t BE ve MSI 990FXA GD80!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      134 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      30 Mayıs 2012

Durum
      Forumda değil

29 Kasım 2012 17:10:46 Konu Sahibi
      Intel tabanlı sisteme geçmek istediğim için bu iki parçayı satma kararı aldım, Kasım 2011 Teknoiyotik faturalı ürünlerdir.İlk günkü gibi tertemiz, sorunsuz, kozmetik hatası bulunmamaktadır.Faturaları teknobiyotik internet sitesinde adıma kayıtlıdır, maile forwardlayabilirim.

İşlemci fiyatı : 275 Lira'dır. Bulldozer serisindeki hayal kırıklığından dolayı birçok testte daha iyi performans vermektedir.Piyasada pek bulunmayan bir işlemci.Resim Eklemedim isteyen olursa kasa içinde fan ile görünüşünü ekleyebilirim.Dileyen xigmatek dark knight soğutucusu ile birlikte alabilir.Overclock vs.
      yapmadım.

http://products.amd.com/pages/desktopcpudetail.aspx?id=640&AspxAutoDetectCookieSupport=1

Anakart : 275 Lira. Piyasada bulabildiğim gd65 ler 350 - 375 arasındaydı o yüzden böyle bir fiyat belirledim.Performans ve özellik olarak Asus Sabertooth a çok benzer bir anakart.(990fx versiyonuna).MSI amd ürün gamında en üst seviye ürünü.Kutu içeriği tam.Bunun içinde referans resim yüklemedim.Orj ürün linki.

http://tr.msi.com/product/mb/990FXA-GD80.html

Tek Almak isteyenler için işlemci soğutucusu "Xigmate Dark Knight : 50 lira.

İzmir içi elden teslim yapabilirim.İki ürünü birden satmak önceliğim , bu yüzden işlemci soğutucunu hediye olarak vereceğim ikisini alacak arkadaşa
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moriah -- 1 Ocak 2013; 19:28:26 >

|
      |

Tüm ürünlerimin kargosu alıcı ödemelidir. İzmir içi elden teslim edebilirim.

• Teğmen
      154 Mesaj
      Katılım Zamanı
      25 Ekim 2012

Durum
      Forumda değil

27 Kasım 2012 20:11:23
      xigma tek i düşüyorumda am2 veya am3 anakarta uyarmı ve izmirin neresınden
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      30 Mayıs 2012

Durum
      Forumda değil

27 Kasım 2012 20:30:17 Konu Sahibi
      evet am2 ve 3 e uyumlu izmir hataydanım.
      |
      |

Tüm ürünlerimin kargosu alıcı ödemelidir. İzmir içi elden teslim edebilirim.
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      07 Mart 2005

Durum
      Forumda değil

28 Kasım 2012 22:35:29
      Moriah'ın bu topladığı sistemi beraber kurmuştuk ilk aldığı vakit, hatta ben de ona özenip aynı işlemciden ve anakartın bir düşük modeli olan GD-65 almıştım, şu an AMD için en iyi anakartlardan birisi her özelliği ile, ne bende ne de burak'da gık bile demedi. İşlemci deseniz,benimkini 1.4v ile 4ghz'de çalıştırdım stabil olarak, ötesini de kasmadım yetti zaten, diyeceğim çok güçlü ve o/c potansiyeli olan bir işlemci. İzmir sıcağında dahi yazın 55 dereceyi geçmedi hiç (aynı soğutucudan var bende de)

Her şeyimle kendisine kefilim

Referanslar: nıcola35, colomboxxx, ayasofya, AdReNaLiNe, mj_pelit, ekaydirma ve unuttuğum birkaç eski isim..
    • Çavuş
      60 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      04 Eylül 2011

Durum
      Forumda değil

04 Aralık 2012 01:07:36
      tarafımdan alınmıştır.
      |
      |

Güler yüzlü olmayan dükkan açmamalı.
    • Yüzbaşı
      335 Mesaj
      Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2012

Durum
      Forumda değil

22 Aralık 2012 08:04:21
      dostum gd 80 mi 65 mi
      |
      |

MB:|ASUS - SABERTOOTH 990FX R2.0|----------CPU:|AMD 8350 eightcore 4.6 ghz|----------GPU:|Gainward GTX-670 Phantom 2Gb + Asus Gtx 670 Dcu2 2Gb SLİ |
      RAM:
      |2*4 dual kit G-Skill Ripjaws 8 GB DDR3 1866 cl9 (9-10-9-28)|----------SSD:|Transcend SSD320 128GB (560MB/530MB)|
      HDD: |2 TB SEAGATE 7200 64 mb sata3 6gbs| |1 TB samsung 7200 rpm sata2|
      Case|Zalman Z11 Plus Wtih 12cm Cooler Master Silent fans|----------CPU Cooler:|Noctua NH-D 14 Soğutucu|
      PSU:|XILENCE 1200W GAMING EDİTİON 80PLUS SILVER GÜÇ|----------Mobile:|LG G3 GOLD |-----------Monitör| Vestel 117 Ekran TV |
    • Teğmen
      208 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      26 Ağustos 2008

Durum
      Forumda değil

1 Not
      18 Mart 2013 16:17:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Moriah'ın bu topladığı sistemi beraber kurmuştuk ilk aldığı vakit, hatta ben de ona özenip aynı işlemciden ve anakartın bir düşük modeli olan GD-65 almıştım, şu an AMD için en iyi anakartlardan birisi her özelliği ile, ne bende ne de burak'da gık bile demedi. İşlemci deseniz,benimkini 1.4v ile 4ghz'de çalıştırdım stabil olarak, ötesini de kasmadım yetti zaten, diyeceğim çok güçlü ve o/c potansiyeli olan bir işlemci. İzmir sıcağında dahi yazın 55 dereceyi geçmedi hiç (aynı soğutucudan var bende de)

Merhaba bende de ayni sistem var arkadasim gd 80 anakart ve t 1090 islemci bana anakart bios oc. degerlerini verebilirmisin 4.0 ghz icin :) rica etsem :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      07 Mart 2005

Durum
      Forumda değil

18 Mart 2013 20:24:41
      quote:

Orijinalden alıntı: 022Y

quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Merhaba bende de ayni sistem var arkadasim gd 80 anakart ve t 1090 islemci bana anakart bios oc. degerlerini verebilirmisin 4.0 ghz icin :) rica etsem :))

Dostum işlemci voltajı 1.46'da, bişey transport speed 2400mhz'de (default 2000), diğer voltajlarla oynamadım direk çarpanı 20'ye aldım bi de cool and quiet açık, sadece oyunlarda falan 4 oluyor
      |
      |

Referanslar: nıcola35, colomboxxx, ayasofya, AdReNaLiNe, mj_pelit, ekaydirma ve unuttuğum birkaç eski isim..

Reklamlar
SEO
web tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.