Şimdi Ara

[satıldı]SATILIK 2011 MODEL 28.000 DE BOYASIZ LPG Lİ ACCENT ERA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul'a tayinim çıktığından sıfır aldığım arabamı satıyorum, Fiyat:26.800 TL;
    İlgilenenlere sahibinden.com ilan linkini ekliyorum:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibnden-2011-model-boyasiz-lpg-li-era-165303570/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 26 Mayıs 2014; 15:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip
  • Hayırlı satışlar. Tayin olmanız neden satışı gerektirdi hocam sakıncası yoksa. Bir de km de ne tüketiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 20 Mayıs 2014; 22:45:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Hayırlı satışlar. Tayin olmanız neden satışı gerektirdi hocam sakıncası yoksa. Bir de km de ne tüketiyor

Teşekkür ederim. Hocam İstanbul trafiğinde ve yoğunluğunda araba kullanmayı gözüm almıyor, hem ekonomik hem de fiziksel açıdan yorar adamı, toplu taşıma kullanacağız artık.
    Ayrıca şehir içi 25 krş şehirler arası 20 ye kadar düşüyor, gayet ekonomik bir araba, üzülerek satıyorum.

• İstanbulda arabasızlık zordur.Binmesen bile kapında olsun hocam.

Ama şu var arabanız gayet güzel ve fiyatta mantıklı.

Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

İstanbulda arabasızlık zordur.Binmesen bile kapında olsun hocam.

Ama şu var arabanız gayet güzel ve fiyatta mantıklı.

Hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim, ne bileyim İstanbul trafiği maddi ve fiziki açıdan korkutuyor. Bir arkadaş kopara verdi bugün, akabinde işyerinden bir arkadaşım ben alacam dedi, bakalım umarım sorun çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynal

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Hayırlı satışlar. Tayin olmanız neden satışı gerektirdi hocam sakıncası yoksa. Bir de km de ne tüketiyor

Teşekkür ederim. Hocam İstanbul trafiğinde ve yoğunluğunda araba kullanmayı gözüm almıyor, hem ekonomik hem de fiziksel açıdan yorar adamı, toplu taşıma kullanacağız artık.
    Ayrıca şehir içi 25 krş şehirler arası 20 ye kadar düşüyor, gayet ekonomik bir araba, üzülerek satıyorum.

Çok doğrusun hocam, kapıda yatsa bile masrafı olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç satılmış galiba.sahibinden ilanı yayından kaldırılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azad012

araç satılmış galiba.sahibinden ilanı yayından kaldırılmış.

Arkadaşım aldı arabayı hocam pazartesi devrini alacak bir sıkıntı çıkmazsa. Bu işler belli olmaz gerçi.

• İyi araba iyi fiyattan ese dosta gidiyor leşgibi kabarik fiyatli arabalarda sahibindende ssürünüyor

• Satıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.