Şimdi Ara

[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 modeli ekran kartı bulunmaktadır.

Detaylara hiç girmeyeceğim DH üyeleri zaten bunu çok iyi biliyor ama RTX 2070 performansında bir karttır internetten araştırabilirsiniz.

Ürün Full kutulu ve adıma Vatan Bilgisayar faturalıdır.

Kart toplamda 1 saat bile çalışmamıştır. Sistemden görüntü aldım, sürücüsünü kurdum, GPU-Z baktım o kadar.

Üzerinde toz dahi yoktur jelatinleri üzerindedir. Aldığım günden beri kutusunda duruyor.

Oyun sistemi kurmak için kartı elimde tutuyordum lakin şimdi farklı bir sistem kurmak için satmaya karar verdim.

Bulabildiğim Türkiye'de şuan en uygun sıfır fiyatı burada

Benim istediğim Fiyat : SATILDI Forum dışına Sahibinden ve Letgo üzerinden aynı anda iletişime geçen @Melih arkadaşımıza gitti bu akşam gelip elden teslim aldı hayırlı olsun.

[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı
    [SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı[SATILDI] SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8GB GDDR6 Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 20 Ekim 2023; 16:24:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.