Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

> SATILDI < SAMSUNG 750GB 32MB Cache SATA2 HDD FATURALI GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> > SATILDI < SAMSUNG 750GB 32MB Cache SATA2 HDD FATURALI GARANTİLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      17 Mayıs 2009 21:32:14 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

SAMSUNG HD753LJ 750 GB 7200 RPM SATA2 32 MB

http://www.samsung.com/global/business/hdd/productmodel.do?type=61&subtype=63&model_cd=248

- Veri depolamak için kullanıldı, forumda "Mene" yani Melih kardeşimden almıştım, Casper 1TB harici hdd alınca ihtiyaç fazlası oldu.

- Vatan bilgisayar fatura fotokopisi vardır, Koyuncudan da garantisi aşağıdaki resimde görünüyor. Akarı kokarı yok, tertemiz hdd.

- Bugüne kadar hiçbir kargo yaptığım üründe sorun yaşanmadı, mağazadan iki kat güvenli paketleme yaptığım konusunda iddalıyım

- İnternette bulabileceğiniz en uygun fiyat 138TL + kargo ile gigatek'tedir.

- İstediğim fiyat: 115 TL + 4.5TL kargo ücreti ile kapınıza teslimdir.
      110TL oldu
      ARŞİV göndermiyorum, dün biri şikayet etmiş de silinmiş ilanım şu an farkına vardım, arşiv satılık değildir, makul ikinci el fiyatına zaten satıyorum arşivi de silmem yazdım . Dünkü cümlem şuydu;

quote:

Ayrıca Hdd yi içi boş göndermek adetim değildir, güzel hediyeleri olur, satılık değildir içerik. :)

Bu yüzden ilanı silen yönetici bütün ilanları gezip benzer cümle gördüklerini silmezse istifa etsin ya da hakkımı helâl etmiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 18 Mayıs 2009; 14:02:46 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yüzbaşı
      422 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2007

Durum
      Forumda değil

16 Mayıs 2009 17:41:34
      Fiyat Gayet Uygun. Dün bir arkadaş 500 gb 100 lira istiyordu.Hayırlı Satışlar.
      |
      |

• Yarbay
      17217 Mesaj
      Referanslar: 443

Katılım Zamanı
      11 Ocak 2002

Durum
      Forumda değil

16 Mayıs 2009 18:29:40
      harika fiyat
      |
      |

ALIMLARDA ÜYELİK TARİHİ NE KADAR ESKİDE OLSA REFERANSI YOKSA ÖNCE ÜRÜN SONRA PARA ÇALIŞIYORUM.
      İLANLARIMDA FİYAT SONDUR DEDİĞİM HALDE SON NE OLUR DİYENLERİ İTİNA İLE BANLARIM.
      AKSİNİ BELİRTMEDİ İSEM İLANLARIMDA TAKAS OPSİYONU BULUNMAMAKTADIR.
      SANAL PAZAR VS İLE İLGİLENMİYORUM.REZERVE VS YAPMIYORUM.PTT KARGO İLE ÇALIŞMIYORUM.
      440 REFERANS +15 YILLIK ÜYE+17.000 MESAJ GÜVEN İÇİN YETERLİ DEĞİLSE LÜTFEN İLANLARIMLA İLGİLENMEYİN
    • Binbaşı
      1540 Mesaj
      Referanslar: 46

Katılım Zamanı
      10 Mayıs 2006

Durum
      Forumda değil

16 Mayıs 2009 18:43:31
      Üstad hediye yazmanız bile arşiv sayılıyor hdd ilanlarında.Kendimden biliyorum benimkini de silmişlerdi,sanmıyorum birisi şikayet etsin.Mod hediyeyi görür görmez siliyor galiba....
      |
      |

Referanslarım sadece ürün sattığım kişilerden oluşmuştır.Herhangi bir ürün aldığımda referans isteğinde bulnumuyorum.Siz de bana bulunmayın!
    • Binbaşı
      1908 Mesaj
      Referanslar: 50

Katılım Zamanı
      29 Ocak 2005

1 Not
      16 Mayıs 2009 18:52:01
      Dükkanımdaki herhangi bişeyle takas edebiliriz?
      |
      |

*erm1122 *** Sıvı temaslı iphone satar , küfür eder.
      İade yapıcam der 6 ay bahane üretir.Sonunda kendini acındırır ve para vermez ...
      *DJSERKAN58 ... SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!
      *pehlivan2789 (MUSTi2789)... Satışı yapın sonra anlarsınız !
      *saruhan07 .... Sozune bile inanmayin ! Oyalar durur sizi .
      *carissma11 ... bozuk cihaz yolladi geri almadi haram ols !
      TEL : (536) 400 4444

**imessage,whatsapp mesaj atabilirsiniz**
      MAIL : sertac001986@hotmail.com
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Mayıs 2009 19:16:25 Konu Sahibi
      Yorumlar için teşekkürler, büyük ihtimalle sedoman34 nickli üye'ye satıldı, ödemenin şekli konusunda bilgilendirmesini bekliyorum, ürün rezervedir.

@sktem

takasta işime yarayacak birşey göremedim ,cevaplandırayım dedim yine de :)

@ shadow...

sanki yöneticiler hep orjinal oyun orjinal cd filan fistan alıyor da bizim ilanları siliyorlar, göndersem herkes bayılır Cidden yönetim çok sıkı bu konuda ama bundan önce ikinci elde ilan açmanın şartlarını bir düzenleseler iyi olacak.

Garanti , fatura, tarih bilgisi, içerik , eksik fazla her türlü özelliği yazmak şart olmalı. Onlarca baştan savma ilan var silinmesi gereken, iki tane netten indirdiğim diziyi harddiskten silmem gönderirim yazmışım pat ilan silindi, dizileri kaydetmek yasa dışı mı ki:) satmadıktan sonra. torrent siteleri var onlarca yüzlerce kapatılmıyor mahkemece, minova misal, bilmeyen yok, orası yasalsa benim indirdiklerim de yasal filan falan konu uzar böyle , Türkiyenin ekonomisi belli orjinal cd satacaksan 5 de biri fiyata satacaksın :)
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Binbaşı
      1127 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      10 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

16 Mayıs 2009 19:23:08
      evt bikaç dk içinde size kesin olarak dönecegim , hesabı kontrol ettikten sonra yani .
      |
      |

alisverislerim:kakman/chrono/spiritc85/garuda/CMteria/ömerhancer/blue/erkasolin/byRamo/amfibi/caglaraktas/highvoltage /tulukcim(20 inch viewsonic satildi 2008 haziran)/bytepire/türi(9600gt sonic)/sesizada(fx5500)/dream_007(7600)/öztin/MENEME2002/ (seagate500gb)/erkberkk(benetton)/resfect(lg dvdrw)/returk/cavador /emre6128 /painkill /bytepire(zalman htpc)/we(samsung yp1 mp4)/lastpavel(h.power psu)UnbLesseD (board)

maverick72(hd5750)kenandeveci(1.5tb hdd)kaplan bey(17crt)
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      12 Aralık 2006

Durum
      Forumda değil

16 Mayıs 2009 22:33:06
      İyi fiyat her iki arkadaşa da hayırlı uğurlu olsun...
      |
      |

Alışveriş Yaptıklarım: madlive (Ekran Kartı Sattım), NEO_DRACULA (Anakart Aldım), fotifoti (Ram Aldım), heady (Anakart Aldım), dilmutt (İşlemci Aldım), [C_a_N_e_R] (5+1 Ses Sistemi Aldım), canboz (İşlemci Takası), java (İşlemci, Anakart, Ram Aldım), alişeker (LCD Monitör Aldım), vogast (Psu Aldım), elektro35 (Ekran Kartı Takası), MÜŞAVİR (İşlemci ve Anakart Aldım), hiickimse (İşlemci, Anakart ve Ram Aldım), cavador (Ekran Kartı Aldım)- SIRgeon (Psu Sattım), mj_pelit (İşlemci Sattım), kimikonen (İşlemci Sattım), sertdemiry (Anakart Sattım)
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Mayıs 2009 23:04:44 Konu Sahibi
      Arkadaştan ses çıkmadı, satışa devam ..
      |
      |

• Teğmen
      200 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      01 Mayıs 2006

Durum
      Forumda değil

22 Mayıs 2009 08:52:29
      Koray Bey'e gösterdiği anlayış ve ilgi için,kargo gönderiminde gösterdiği ilgi için teşekür ederim.Her zaman ürün alabileceğiniz dürüst bir satıcı.
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım:Nesim Dural,Vgulgec,Muzeg,UZM@N,hiickimse,e_cifci,Earth_Dreams,Menem,Aysat,MCCACA,sub_s7v7n,yugams
      Referans almak için:Menem
Reklamlar
web tasarım
SEO
haberler
son dakika
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.