Şimdi Ara

SATILDI!!!! RENK LG 27' PİVOT (DİK OLABİLEN) IPS FULLHD SIFIR ÜRÜN 850 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    FORUM DIŞINA SATILDI!!!!!

SİYAH RENKTE BU FİYAT YOK! FİYATI DİP YAPTIM 850 TL....SON 2 GÜN..İSTANBUL İÇİ GELİP ELDEN ALABİLİRSİNİZ..İSTANBUL DIŞI KARGO YAPILIR

27" İNCH 69 CM 1080P FULL HD LG MONİTÖR

Ürün Amazon Türkiye'den indirimli alındı linki aşağıda şu anda 1199 TL dir. Ben 850 TL ye satıyorum. Satılmazsa İADE EDİLECEK.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XHBMMNJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

27 BK 550Y IPS VGA HDMI DVI DP USB

1.2wx2 Pivot Ayarlı Siyah Led Monitör.

11 KASIM 2019 FATURALI, SIFIR ÜRÜN , KUTUSU HİÇ AÇILMAMIŞTIR. İLK AÇAN SİZ OLUN

FİYAT 850 TL SON

MONİTÖR ÜSKÜDAR /BULGURLU'DADIR.

cep: 05056818327

ACIBADEM METROBÜS İSTASYONUNDA DA İSTEĞE GÖRE TESLİM EDİLİR.

LG 27BK550Y MONİTÖR

1080P Full HD IPS Ekran / Pivot (Dik) Ayarlanabilir Ekran / Dahili Hoparlör / Kolay Montaj / 16:9 Geniş Ekran / Entegre Güç Modülü/

Profesyoneller için tasarlanan IPS teknolojili bu Full HD ekran renk kaymalarını minimize eder ve neredeyse her izleme açısında olağanüstü resim kalitesi sunar.

27BK550Y, çok yönlü ekran yükseklik/eğim/pivot/dönüş ayarlarıyla rahat izleme olanağı sağlar. Daha kişisel, rahat bir iş istasyonu oluşturmak için ekran durumunu özelleştirebilirsiniz.

27BK550Y, herhangi bir araca ihtiyaç duymaksızın hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Duvara montaj tasarımı, size monitörü masanızdan alıp duvara asma özgürlüğü sunuyor.

SATILDI!!!! RENK LG 27" PİVOT (DİK OLABİLEN) IPS FULLHD SIFIR ÜRÜN  850 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 9 Aralık 2019; 21:43:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.