Şimdi Ara

SATILDI Razer Blackwidow 95TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşımın forum hesabı olmadığından satış ilanı için ben yardımcı oluyorum. (Kendisinin bu forumda xbox360 + hd5750 + 2600 lü sistem ve parçalarını sattık)

Elinde yurtdışından getirip kullandığı fakat artık gerekli olmadığından(oyun oynamadığından) ing. Razer Blackwidow 'u satıyoruz. Herhangi bir garantisi ve kutusu yoktur.

İstediğimiz fiyat 95TL. Ciddi alıcılar için pazarlık imkanı mevcut.

İstanbul içi Ataşehir elden teslim edilir yada şehir dışına önce para sonra alıcı ödemeli kargo şeklinde alışveriş yapılır.

Fotoğraflar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 23 Ekim 2012; 16:49:49 >

• takas varmı hocam alabilirim belki elden istanbuldayım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

takas varmı hocam alabilirim belki elden istanbuldayım bende

Takas düşünmüyor arkadaşım. Geç oldu sorunuza cevap kusura bakmayın.
  • Mekanik bir klavye için fiyat çok iyi neredeyse 3/1 fiyatına veriyor türkçe karakterleri rahatlık bir program ve kağıt kalemle çözebilirsiniz böylece en kullanma zorunluluğuda aşılabilir. bence kaçırmayın derim, hoş şu sıralar kriz mi var nedir koca sene olmayan indirimler görmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TokerCraft -- 7 Ağustos 2012; 18:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

Mekanik bir klavye için fiyat çok iyi neredeyse 3/1 fiyatına veriyor türkçe karakterleri rahatlık bir program ve kağıt kalemle çözebilirsiniz böylece en kullanma zorunluluğuda aşılabilir. bence kaçırmayın derim, hoş şu sıralar kriz mi var nedir koca sene olmayan indirimler görmeye başladım.

kağıt çıkartmalar var Türkçe karakter için, bu ürün için fiyat çok iyi ben türkçesini kullanıyorum oldukça memnunum sırf sesi için bile almaya değecek bir ürün,oyundan ziyade çok yazı yazan arkadaşlar kesinlikle kaçırmasın.
  • ultimate olanlardan degil dimi? tus aydinlatmasi yok yani? resimlerden cikaramadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

ultimate olanlardan degil dimi? tus aydinlatmasi yok yani? resimlerden cikaramadim

hayır, ultimate modeli değil.
  • Pm gonderdim
  • satıldımı
  • benim PM daha okunmamis, tatile gitti heralde :D
  • bir süre önce arkadaşla konuşup anlaştık amma velakin kargoya vermedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alone_In_The_Dark

bir süre önce arkadaşla konuşup anlaştık amma velakin kargoya vermedi ?

valla ben 4 gun once yollamisim PM'i, demekki girmiyor yada unuttu. neyse hayirli olsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.