Şimdi Ara

SATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forum üzerinden satın almış olduğum PS3 SuperSlim 500GB konsolumu kullanılmadığı için satıyorum.

SATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TLSATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TLSATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TL
    SATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TLSATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TLSATILDI - PS3 SuperSlim 500 GB + Oyunlar - 650 TL

Uzun zaman önce Kardeşime hediye olarak almıştım, okulundan dolayı pek fazla kullanamadı, sonrasında da PC'ye geçiş yapınca cihaz uzun zaman kapalı olarak kaldı.

Sanırım uzun süre kapalı kalmasından dolayı ilk açılışta fan oldukça sesli çalışıyor, ortalama 3-4 dakika sonra ise normale dönüp duyulmayacak hale geliyor.

Cihaz yanındaki joysticklerden 1 adeti orijinal diğeri ise yan sanayi. Sol analog tuşu biraz hıtırtılı çalışmakta. Diğer tuşlar ise sorunsuz.

Cihazı kırma vs. gibi işlemlere girilmedi. Açıkçası kırılıp kırılmadığını da bilmiyorum. Sadece oyun CD'si takılarak kullanıldı.

Ürün kutu içeriği, faturası, köpükleri, kutusu vs. tam haldedir.

SATILDI

İstanbul içi satış önceliklidir; Fatih'teki evimde yada Cevizlibağ Tramvay durağı yakınındaki işyerimden ürünleri test ederek teslim alabilirsiniz.

Önce havale sonra alıcı ödemeli kargo şeklinde şehirdışı satış gerçekleştirilebilir.

Herkese hayırlı alışverişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 1 Ağustos 2019; 17:37:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.