Şimdi Ara

[SATILDI] Ps3 Fat Cihaz + 1 sixaxis kol. 275 lira.. Resimler eklendi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar kullanmakta oldugum ps3 ü nakit ihtiyacından dolayı satıyorum . Fiyat 275 lira .. Hdmi kablo yok . Ps3 +1 sixaxis kol yollanacak ..

İlgilenenler pm ile ulaşırsa sevinirim...

Resimler eklenmiştir...

http://g1207.hizliresim.com/z/d/9nyqu.jpg

http://g1207.hizliresim.com/z/d/9nytq.jpg

http://g1207.hizliresim.com/z/d/9nyv5.jpg
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AprilThe1st -- 17 Temmuz 2012; 23:50:59 >

• Kaç GB HDD var hocam birde versiyon nedir ? Hayırlı satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonytech

Kaç GB HDD var hocam birde versiyon nedir ? Hayırlı satışlar...

aynı soruları bende sormak istiyorum :)

takipteyim
  • Klasik ilk cihaz hocam . 40 gb hard disk var orjinal oyun oynadiim icin son surum kurulu ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü niyetle yazılan bir yorum yapmak istemiyorum ama bim marketlerde 450 tl idi sanırım 2 yıl garantili sıfır açılmamış kutu...
    sizede hayırlı satışlar bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanismet

kötü niyetle yazılan bir yorum yapmak istemiyorum ama bim marketlerde 450 tl idi sanırım 2 yıl garantili sıfır açılmamış kutu...

Dogrudur hocam bu hafta a101 de slim cihaz . 500 lira veya 550 liraydi ama gelin gorunki bunlar haftalik firsatlar veya gunluk . Dileyen arkadas zaten takip edip alabilir hocam . İlan kirletmek olarak gormuyorum bunu sonucta bende baska bi ilana girsem daha ucuzu nerde bilmek isterim ama dedigim kampanya fiyatlari ben pek satis yaparken kaale almiyorum yinede tesekkurler ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

quote:

Orijinalden alıntı: altanismet

kötü niyetle yazılan bir yorum yapmak istemiyorum ama bim marketlerde 450 tl idi sanırım 2 yıl garantili sıfır açılmamış kutu...

Dogrudur hocam bu hafta a101 de slim cihaz . 500 lira veya 550 liraydi ama gelin gorunki bunlar haftalik firsatlar veya gunluk . Dileyen arkadas zaten takip edip alabilir hocam . İlan kirletmek olarak gormuyorum bunu sonucta bende baska bi ilana girsem daha ucuzu nerde bilmek isterim ama dedigim kampanya fiyatlari ben pek satis yaparken kaale almiyorum yinede tesekkurler ..

anlayışınız ve yaklaşımınız için sizi tebrik ederim ve keşke forumda herkez sizin gibi yaklaşsa konulara saygılar hayırlı satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altanismet -- 21 Mayıs 2012; 21:03:15 >

• hayırlı satışlar orçun
  • http://forum.donanimhaber.com/m_61650199/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61709017

nakit ihtiyacım var demişsin k.bakma ama yinede sorayım dedim.
    ilandaki ürünle takas+nakit şeklinde düşünürmüsün hocam. Saygılar.
  • Hocam nakit şeklinde olursa sevinirim..
  • psp fiyatına ps 3 valla bravo bedavaya satıyor ve millet hala fiyatı çok buluyor.şaşmamak mümkün değil.hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesx

psp fiyatına ps 3 valla bravo bedavaya satıyor ve millet hala fiyatı çok buluyor.şaşmamak mümkün değil.hayırlı satışlar

Teşekkürler hocam ..
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Arkadaşlar kullanmakta oldugum ps3 ü nakit ihtiyacından dolayı satıyorum . Fiyat 275 lira .. Hdmi kablo yok . Ps3 +1 sixaxis kol yollanacak ..

İlgilenenler pm ile ulaşırsa sevinirim...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

aslında fiyat bayağı uygun ps vita almayı düşünüyorum aldıktan sonra 275 tl gibi bi para kalıyor üstüne biriktirip xbox 360 s almayı düşünüyorum biriktimeessem düşünebilirim :)
  • eyer bim ve a 101 ps3 satmaya başladı ise ps4 yakın zamanda çıkacaktır demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesx

psp fiyatına ps 3 valla bravo bedavaya satıyor ve millet hala fiyatı çok buluyor.şaşmamak mümkün değil.hayırlı satışlar

fiyat bayağı düştü ve siz konuyu yeni okuyabildiniz sanırım...
  • takıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_yel

eyer bim ve a 101 ps3 satmaya başladı ise ps4 yakın zamanda çıkacaktır demek

İyi de bir çok kez '' BİM '' PS3 sattı . Bunun birçok konu ve fotoğrafları bulunmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

İyi de bir çok kez '' BİM '' PS3 sattı . Bunun birçok konu ve fotoğrafları bulunmakta

ben ilkdefa duydum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

ben ilkdefa duydum

http://forum.donanimhaber.com/m_43139653/tm.htm - Detaylı Konu - Fotoğraflarda mevcut zaten Google'da

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.