Şimdi Ara

***[SATILDI]***Penta Garantili Msi Gtx 750ti TwinFrozer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ***[SATILDI]***Penta Garantili Msi Gtx 750ti TwinFrozer
    Başlikta belirtiğim gibi çok temiz penta garantili full kutulu sıfırdan farksız msi gtx 750ti ve kare monitör satmaktayim para ihtiyacindan dolayi!...

Nvidia'nin fiyat performanstaki en tepe modeli olan gtx 750ti en dandik işlemci ve powerlarla bile gönül rahatlığıyla darbogaz derdi yaşamadan kullana bilirsiniz!...

Aşşağida overclocklu testide mevcut kart full yükte bechmarklarda bile 40 dereceleri geçmemektedir

1400mhzde RX 460'a eş değer performanslar vermektedir gta5 dahil güncel tüm oyunları hd çözünürlükte ultra ayarlarda fullhd ise minimum mediumda gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz ayrica kart kesinlikle takoz değildir 1400mhz gören nadir kartlardandir
    Ve en sessiz kartlardan biridir benchmarklarda bile 900rpm geçmemektedir fan sesi duymanız imkansizdir!...

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Pursaklar Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bencede fiyatı düz 500 yapın 0 almaya ne gerek var değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzen1

Bencede fiyatı düz 500 yapın 0 almaya ne gerek var değil mi ?

monitorle beraber duz 500 olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart .SoS. nickli arkadaşa rezervedir!...
  • Kart SoS. nickli arkadaşa satilmiştir en yakın zamanda kargolanıcaktır!...
  • Kartı bugün teslim aldım sorunsuz bir alışveriş oldu fakat benim egpu sistemi olmadı tekrardan satıyorum alacak varsa pm :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.