Şimdi Ara

[SATILDI] PALIT GTX 570 - 475 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] PALIT GTX 570 - 475 TL
    Kart ErdemYalçın arkadaşa satılmıştır. hayırlı olsun.

Full kutulu, 4 aylık, garantili ve faturalı sorunsuz kart. GTX 680 aldığım için satıyorum. Herhangi bir problemi yoktur. Fotoğraf makinem okulda kaldı, o yüzden resim bugün ekleyemeyeceğim fakat aşağıda verdiğim resimdekinin aynısı. Sonic değil normal çift fanlı özel soğutuculu model.

Fiyat (Sanalpazar) : 499 TL
    Önce havale sonra kargo: 475 TL

http://www.sanalpazar.com/Palit-Gtx-570__isp3602202

[SATILDI] PALIT GTX 570 - 475 TL
    Fiyat : 475 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Mayıs 2012 Satıldığı Şehir : Denizli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• süper fiyat.
  • Güzel fiyat
  • takas düşünüyor musunuz? takas düşünürseniz elimde zotac gtx 480 ekran kartı var, üstüne 75 lira verebilirim
  • @El Mukteda
    @s.s.s teşekkürler.

@Alpcan Aksoy , bu kartın yerine kullanacağım kartı aldım artık o yüzden takas düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 29 Mayıs 2012; 15:19:26 >

• Pm
  • Güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @suleymangonca teşekkürler.
    @ErdemYalçın pm cevaplandı.

• Hala neden satılmadı, şaşırdım. Bu fiyata HD6950/gtx560ti gidiyor normalde..
  • arkadaşlar benim zotac gtx 480 kartımı 375 tl ye satıyorum o zaman şu anda, sırf bu kartı almak için hadi kardeşim bak takasa girelim üste 100 tl vericem, benim kartım rahat 400 e gidicek bir kart.hem takastan sonra satarsın sende?
  • Pm ....
  • Orijinalden alıntı: CodeMachine

Full kutulu, 4 aylık, garantili ve faturalı sorunsuz kart. GTX 680 aldığım için satıyorum. Herhangi bir problemi yoktur. Fotoğraf makinem okulda kaldı, o yüzden resim bugün ekleyemeyeceğim fakat aşağıda verdiğim resimdekinin aynısı. Sonic değil normal çift fanlı özel soğutuculu model.

Fiyat (Sanalpazar) : 499 TL
    Önce havale sonra kargo: 475 TL

Pm attım lakin cevap gelmedi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uNDeRGRouND_ -- 29 Mayıs 2012; 21:02:38 >
  • @ZeKZuMeN senden önce iletişime geçen arkadaştan yanıt beklediğim için senin mesajına cevabım geç oldu. Hakkını helal et.
    @Alpcan Aksoy bu kart nasip değilmiş ama inşallah 670 ler en yakın zamanda nasip olur böyle uygun fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 29 Mayıs 2012; 21:15:42 >

• Kart tarafımdan alınmıştır , satana da alana da hayırlı olsun
  • Helali hoş olsun Sen doğru olanı yaptın Söz veripte sonradan ekmek olmaz. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Nasibimiz demek ki bu değilmiş.
  • 6950 2GB fiyatına bu kart zaten kaçırılmazdı. Alan arkadaşta öyle yapmış. İki taraf için de hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.