Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILDI Nokia N9 garantili kutulu faturalı

5
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia >> SATILDI Nokia N9 garantili kutulu faturalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1224 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Nisan 2006

Durum
    Forumda değil

ÜRÜN SATILDI HERKESE TEŞEKKÜRLER

Herkese merhabalar,
    2. telefon olarak alınmış fakat neredeyse hiç kullanılmamış, Ankara Cepa AVM den alınan Magenta renkli 16 gb nokia N9 satılıktır.
    Ürün 2012 yılında 1.400 tl ye alınmış olup faturası ile birlikte verilecektir.
    Son derece orjinal ve kaliteli bir telefon olup, şuan satılan ucuz lumia lar ile kıyaslanmaz bile.
    Gorilla cam, pureview black screen, 8 mp Carl Zeiss Tessar kamera, uzun pil ömrü ile son derece başarılı bir telefondur.

16 gb hafızaya sahiptir. Tüm kutu içeriği kutusu ile birlikte verilecektir. Kutusundan normalde aynı renk silikon kılıf çıkmakta olup, ben ayrıca ORJİNAL nokia deri cüzdan kılıf almıştım 60 tl ye, onu da hediye edeceğim.

Garantisi devam etmektedir.
    Ürünün fotoğraf çekme kalitesini merak edenler için telefonla çekilmiş birkaç fotoğraf koyuyorum.

fotoğraflar deviantart dan alıntıdır, alacağınız telefon ile çekilmiştir. Carl Zeiss Tessar lensin farkı.

Ürünü cumartesiden itibaren İstanbul dan elden teslim edeceğim, alacak olan kişi deneyip bakıp kullanıp alacaktır. Mesleğim olan doktorluk gereği hiç vaktim olmadığından o gün satmayı planlıyorum, aksi takdirde 2.el telefon alan yerlere vereceğim. Fiyattan da analayacağınız gibi nakit amaçlı değil, alıp birisinin değerlendirmesi amacıyla satıyorum. Bunu lütfen göz önünde bulundurun, almak istiyorsanız bekleyip kaçırmayın. Bu sebeple 300 tl gibi komik bir rakama veriyorum.

Bu temizlikte bu nadir model nokia yı bu fiyata kaçırmayın derim. Gerçekten güzel bir telefondur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 20 Ekim 2013; 23:08:43 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Binbaşı
    1224 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Nisan 2006

Durum
    Forumda değil

|
    |

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Güzel ürün güzel ilan

Kullanmış biri olarak cihaz hem kalitesi hem özellikleri bakımından çok başarılı

İyi satışlar
    |
    |

Katılım Zamanı
    07 Ocak 2007

3 Not
    hocam resimler alıntı yerine telefonun kendisi tarafından çekilmiş olanları koysanız daha etkin olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    26 Nisan 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

hocam resimler alıntı yerine telefonun kendisi tarafından çekilmiş olanları koysanız daha etkin olur bence.

Şuan için malesef fotoğraf çekme imkanım yok telefon istanbul da ben ankara dayım. Elden teslim satacağım için sıkıntı olacağını sanmıyorum insanlar görüp bakıp alacaklar, zira ürün sıfırdan farksızdır. Onun dışında ilgileniyorsanız pm atabilirsiniz.
    İyi akşamlar
    |
    |

22 Ekim 2007

Durum
    Forumda değil

Pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
üniversite
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,180
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.