Şimdi Ara

[SATILDI] Nintendo Wii Kirmizi renk eksiksiz kutu içeriği.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] Nintendo Wii Kirmizi renk eksiksiz kutu içeriği.
    Merhabalar herkese elimdeki kırmızı Nintendo Wii yi satmak istiyorum cihaz sorunsuzdur softmodludur yanında komponent kablo ve HDMI çevirici de veriyorum Scart dönüştürücüsüne kadar duruyor. Kutu da kitapçıkları ve poşetleri bile duruyor yanında 2 orjinal oyun veriyorum (Süper Mario Bros Wii ve Wii sports.) 1 nunchuck (Kırmızı renk.) ve 2 remote controller (Pembe ve kırmızı renk.) İsteyene yanında benim calistiramadigim ama eskiden çalışan içi oyun yüklü 120 GB IDE HDD de veriyorum PC ye harici Hdd kutusu ile bağladım ancak gormedi maalesef. IDE kablosu olmadığı için doğrudan anakartan bağlantı yapamadım PC nin belki harici HDD kutusu bozuktur. İsteyene sağlam olup olmadığını ama eğer sağlam ise içinin oyun dolu olduğunu bildiğim 120 GB IDE HDD yi de gönderiyorum. Fiyat:500 TL isteyene zebramo get ilanı açarım veya havale EFT sonrası kargo referansım mevcut çok fazla al sat yapan biri değilim o yüzden 1 tane referansım var letgo dan da 2 referansım mevcut. Alana şimdiden hayırlı olsun. [SATILDI] Nintendo Wii Kirmizi renk eksiksiz kutu içeriği.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Küçükçekmece Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Forum dışına satılmıştır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.