Şimdi Ara

**[SATILDI]**MSİ GTX 960 Gaming 4g 14günlük cihaz faturalı Garantili FULL Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 **[SATILDI]**MSİ GTX 960 Gaming 4g 14günlük cihaz faturalı Garantili FULL Kutulu
    LÜTFEN TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ ACİL PARAYA İHTİYACİM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM!..ÜRÜNÜN FATURASI EKTEDİR KUTULU GARANTİLİ FULL ÜRÜNDÜR TAKOZ DEĞİLDİR TEST AMAÇLİ ATTA OVERCLOCK DEĞER GÖREBİLİRSİNİZ GTX970 BAZINDA BİR KARTTIR ALTTAKİ DEĞERLERLE GTX970 GEÇMEKTEDİR 4GB VRAM BULUNMAKTADİR BACKPLATELİ OVERCLOCKLU YÜKTE BİLE 60 DERECEYİ GEÇMEMEKTEDİR!...ÇOK SESSİZ TAM FİYAT PERFORMANS KARTİDİR!...İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM SATIŞ TERCİHİMDİR ONUN DIŞINDA ÖNCE PARA SONRA KARGO ŞEKLİNDE OLABİLİR SANAL PAZAR YADA DİĞER ARACİ FİRMALARLA SATIŞIM YOKTUR!...final fantasy type-0 oyun hediyesi bulunmaktadir isteyen vatan bilgisayar mail atip temin edebilir

ÜRÜNÜN GÜNCEL FİYATİhttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx960-gaming-4g-gddr5-4gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekarti.html
    İNCELEMESİ

Benim eklediğim resimler
     **[SATILDI]**MSİ GTX 960 Gaming 4g 14günlük cihaz faturalı Garantili FULL Kutulu

İstediğim fiyat 680TL dir!..COOL WHİNE YADA DİĞER BİR PROBLEMİ BULUNMAMAKTADİR!.. GERÇİ GTX960LARDA YOK AMA YİNEDE YAZAYIM
    Bu arada ilk defa bir hava soğutmanin sıvı soğutma kadar performans verdiğini bu kartta gördüm İlk kapan alir
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 680 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 18 Mart 2016 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güzel ürün fiyat takip
  • Ogunp O kullanıcısına yanıt
    urun ogun beye revizedir!...
  • Bana ulaşabilirseniz iyi olur beklmedeyim ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.