Şimdi Ara

SATILDI - LOGITECH X-530 KUTULU ve Tertemiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILDI - LOGITECH X-530 KUTULU ve Tertemiz
    Satıldı - LOGITECH X-530 temiz - uygun fiyat - KUTULU, bütün aparatları tamdır. Garantisi bitmiştir fakat işlevsel hiçbir sorunu yoktur, şimdiye kadar da olmamıştır, hiç tamir görmemiştir. Kozmetik olarak subwoofer sıfır gibidir, çizik dahi yoktur, uyduların kenarlarında birkaç çok ufak yıpranma olmuştur onlarda çok yakından bakmadıkça görünmezler, onun dışında sistem kusursuzdur. Apartmanda kullanıldığından sesi %30 dan fazla açtığım sayılıdır. PS3 de bile sorunsuz uydular stereo olarak 4+1 gibi kullandım. SIFIRININ FİYATIhttp://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-x-530-70w-51-speaker-970114-1914/productDetails.aspx?productId=bd7015&categoryId=256&SKU=BD7015 210TL dir.

Yanında 4 uyduyu stereo şeklinde kullanabileceğiniz aparat da verilecektir. Deneyerek gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İstanbul-Kartal-Uğur mumcu mah.

Fiyat 100 TL

SATILDI - LOGITECH X-530 KUTULU ve Tertemiz
    Fiyat : 100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 90 altına inerse diye :) hayırlı satıslar
  • sanalpazardan 100 TL den bırakırsanız almayı düşünüyorum.
  • güzel ürün hayırlı satışlar
  • Teşekkürler
  • @bezginnnnn,
    sanal pazardan hiç alışveriş etmedim, komisyon ne kadar alıyor bilmiyorum. Kargo ile uğraşmadan elden satış öncelikli tercihim.
  • Fiyat Güzel Mesajım bulunsun. Hayırlı satışlar.
  • pm gönderildi.
  • Ürün forum dışına satılmıştır, bilginize. Hayırlı alışverişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.