Şimdi Ara

[SATILDI] Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon PC PS2/PS3 941-000092

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 950 Liraya gittigidiyordan satışı tamamlanmıştır. Herkese iyi satışlar dilerim.

950 Liraya gittigidiyordan satışı tamamlanmıştır. Herkese iyi satışlar dilerim.

[SATILDI] Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon PC PS2/PS3 941-000092[SATILDI] Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon PC PS2/PS3 941-000092[SATILDI] Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon PC PS2/PS3 941-000092[SATILDI] Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon PC PS2/PS3 941-000092

Merhaba arkadaşlar. Logitech G27 direksiyon setimi satıyorum. Vatan Bilgisayardan 2 sene önce alındı ve 4-5 kere ETS 2 oynamak için kullanıldı sadece. Kutusunda boş yere duruyor şu an. Ayrıca cidden meraklısı olan ve ayarlarını düzgün yapabilecek (ki ayarlarını yapmak için saatlerce uğtaştığımı bilirim hem ets2 oyun hem kendi driver ayarları) birine gitmesi daha mantıklı olur. Garantisi bitmek üzere 1 ay kaldı sanırım. 2 yıllık bir garanti süresi vardı. Ürün sorunsuz hiçbir sıkıntısı problemi yok ne direksiyonde ne viteste ne de gaz pedal ve debriyajda. Faturasını kaybettiğim için vatan bilgisayardan tekrar almam gerekecek 5 yıl saklama zorunlulukları var faturasıyla birlikte göndereceğim zamanında 1700 liraya almıştım dolar uçunca şimdi baktım aynı ürün vatanda 1900 tl'den satılıyor.

Kargoyu da siz ödemek koşuluyla fiyat 850 TL'dir. Az da olsa pazarlık yapılabilir. Herkese iyi geceler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 4 Eylül 2017; 13:14:43 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyatı 950 TL den 850 TL ye düşürdüm. Almaya niyetli biri varsa pazarlıkta yapılır hiç sorun değil. Direksiyon seti seven bir kardeşim / abim alsın yeter.

Edit: Alan hayırlı bir iş yapmış olacak bu arada Kardeşim YGS / LYS hazırlığında bu sene kitap almak için kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 31 Temmuz 2017; 15:49:16 >

• Nakit 600 liraya olur dersen gelip elden alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm2cat

Nakit 600 liraya olur dersen gelip elden alabilirim.

950 liraya satıldı usta kapatayım konuyu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.