Şimdi Ara

SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yılbaşında g27 almamdan ötürü dolabın üstünde boş boş duran dfgt direksiyon setimi satıyorum. üniye giderken ps3 ile götürecektim ama vazgeçtim, ürün 7 aydan uzun süredir kullanılmadı sadece 1 ay önce gt6 için 1 günlüğüne kutusundan çıkarıldı. çalışmayan tuş fonksiyon yoktur, direksiyonda boşluk veya pedallarda algılamama gibi olaylar yok. ürüne kefilim deneyerek alınabilir, logitech programı ile tüm kalibrasyonları deneyerek alabilir almak isteyen arkadaş. ürünün garantisi 1 ay önce bitmiştir, çok az kullanılmış olup herhangi bir yıpranması deformesi yoktur, zaten son 7 aydır da bir köşede yatıyor..
    kullanma kitapçıkları driver cdsi vs zarfı bile açılmamıştır içeriği eksiksizdir, itina ile paketlenerek garantisi geçmiş olsa da faturası yine de verilecektir herşey tamdır.

sanalpazar da açarım ama kargosu ona göre olur karşı taraf öderim derse bence sorun yoktur, isteyen bursa içi gelip deneyerek de alabilir.

FİYAT : SATILMIŞTIR

SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ  SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ  SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ
     SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ  SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ  SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ
     SATILDI//LOGİTECH DFGT 250 TL AZ KULLANILMIŞ

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metebyr -- 20 Temmuz 2015; 12:32:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.