Şimdi Ara

(SATILDI)LG G3 D855 32 GB BEYAZ DELTA GARANTİLİ (08/12/2014 TARİHLİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kurt23

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: Sanalice

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

fiyatta ciddi revize şart. sıfırı 1.299 TL zaten. 2 ay kullanılmış bir ürünü almaktansa 34TL farkla sıfırını almak mantıklı adamın yapacağı iştir

O fiyata ucuza nerden alincak ?

Arkadasin aldigi yerden. yani gittigidiyordan?

Hatta bir kaç ay kullandıktan sonra bu arkadaşımızın yaptığı gibi üzerine kar koyarak sıfırından daha pahallıya bile satmaya çalışabilirsiniz.

Yanılıyorsunuz Ben 1.399 TL ye satın aldım bana göre bu fiyat makul bence

• Telefon piyasası çok hızlı düşüyor malesef, bir önce 2000 TL. alınan telefonları şuan 1500-1600 arası fiyatlarda bulmak mümkün.

Dürüst bir satıcısınız bundan şüphem yok, öyleki aldığınız yerin linkini bile paylaştınız ve hepimiz orada fiyatların biraz daha düşük olduğun gördük, bu zamandan sizin gibi dürüst satıcı bulmak gerçekten zor. Ancak fiyatta revizyona gitmeniz gerektiğide bir gerçek malesef.

Alıcı ve satıcıyı sarsmayacak şekilde makul fiyat indirimiyle bu telefonu satabileceğniizi düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt23

Telefon piyasası çok hızlı düşüyor malesef, bir önce 2000 TL. alınan telefonları şuan 1500-1600 arası fiyatlarda bulmak mümkün.

Dürüst bir satıcısınız bundan şüphem yok, öyleki aldığınız yerin linkini bile paylaştınız ve hepimiz orada fiyatların biraz daha düşük olduğun gördük, bu zamandan sizin gibi dürüst satıcı bulmak gerçekten zor. Ancak fiyatta revizyona gitmeniz gerektiğide bir gerçek malesef.

Alıcı ve satıcıyı sarsmayacak şekilde makul fiyat indirimiyle bu telefonu satabileceğniizi düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.

Doğru söylüyorsunuz ilginize teşekkür ederim yaklaşımınız da çok hoşuma gitti. İlginize layık olmak için elimden geleni yapıyorum. Fiyat konusuna gelince tabiki haklısınız. Ama benimde zarar etmem söz konusu ama madem bu kadar talep var bende 1.215 TL ye çektim. Tüm Arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

• 1000tl olursa almak ısterım
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaru

1000tl olursa almak ısterım

İlginize çok teşekkür ederim çok sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Hangi garantiden cacık olur? Diğerleri çok mu masum?

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün sıfırı aynı yerde şuanda 1389 - %10= 1250 - 100TL world Puan =1150 - 20 TL Avantajix= 1130 TL a geliyor :)

Cidden senin elinin bi kerameti mi var 3 ay kullanınca fiyatı 90 TL artmış ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgiYazar

Ürünün sıfırı aynı yerde şuanda 1389 - %10= 1250 - 100TL world Puan =1150 - 20 TL Avantajix= 1130 TL a geliyor :)

Cidden senin elinin bi kerameti mi var 3 ay kullanınca fiyatı 90 TL artmış ??

Tabi Haklısınız. İsteyen istediği yerden alabilir.
  • takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Hangi garantiden cacık olur? Diğerleri çok mu masum?

evet çok masum.Başarı ve Telpa şuanda gayet iyiler
  • arkadaşlar adamın ilanını baltalamaya gerek yok kardeşimiz istedigi fiyati yazmis istediği fiyatada satar fakat şuda bi gercekki 1100 tlden aşağı satilmaz ayiptir günahtır

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

arkadaşlar adamın ilanını baltalamaya gerek yok kardeşimiz istedigi fiyati yazmis istediği fiyatada satar fakat şuda bi gercekki 1100 tlden aşağı satilmaz ayiptir günahtır

Zorla satış yapmıyoruz zaten isteyen alır istemeyen almaz herkes özgürdür bu konuda
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    O kadar yüklenmelere rağmen sabrına ve üslubuna hayran kaldım. Evet eleştiriler doğru fiyat şu anda sıfırı puanla çekle alınır. Ama şunu da unutma herkesin kredi kartı yok..Forumda istediğin fiyata satamasan da azmini kaybetme koy ilanını sahibinden.com a 1199 TL den bak nasıl satılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 31 Mart 2015; 11:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

O kadar yüklenmelere rağmen sabrına ve üslubuna hayran kaldım. Evet eleştiriler doğru fiyat şu anda sıfırı puanla çekle alınır. Ama şunu da unutma herkesin kredi kartı yok..Forumda istediğin fiyata satamasan da azmini kaybetme koy ilanını sahibinden.com a 1199 TL den bak nasıl satılıyor..

İlginize tşk ederim. Ben ürünümden de kendimden de eminim onun için hiçbir sorun yok.
  • 1200 e alici bulursam bende satmak isterim delta garantili 32 gb gold ...

Bin tl ye niye satim sonucta 1340 tl verip aldim su anda ayni fiyata alinabilir ancak %10 cek bulup puan icin kart bulup kupon bulmak icin 10 gun uykularim bolundu gunlerce kovaladim ulan 100 tl fazla verip alaydim bu kadar ugrasmazdim sizde bu kadar ugrasicaginiza benden yada arkadastan nakit alabilirsiniz pazarlik icin teklif atarsaniz 50 tl artiririm cok ciddiyim:) sonucta telefon degerli tek eksigi kapasitif tuşu olmaması

• Ürün DrahmiN nickli arkadaşımıza satılmıştır.

Hayırlı Uğurlu Olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.