Şimdi Ara

satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyuncu monitörlerinin fiyat performans kralı.34" boyutunda.İps panele sahiptir.Her açıdan doğru renkleri verir.2560X1080 çözünürlük.1ms tepki süresi.21:9 ultrawide format.Curved-eğimli ekran.Freesync özelliği mevcut.Görüntü kalitesi gayet tatmin edici.Fotolarda göstermeye çalıştım.Ölü piksel , bulutlanma , ışık sızması mevcut değil.Vatan pcden faturalı ve garantili.Kutusu yoktur.Yanında displayport kablosu mevcut.Hdmi 2.0 kablo ile de 144hz verebiliyor.İstanbul içi deneyerek alabilirsiniz.

Fiyat : satıldı

satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR
    satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR satıldı-LG 34UC79G 144HZ 1MS IPS 2K 21:9 FREESYNC CURVED MONİTOR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 10 Kasım 2018; 16:47:32 >

• Fiyat düştü.
  • Aga sana dedim trink 2.5 vereyim diye satmadin al simdi bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye gaza geldim ben oyle ins bulursun bro :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Kaç ay daha garantisi mevcut acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Merhaba. Kaç ay daha garantisi mevcut acaba ?
    Merhaba.6 ay daha garantisi var.
  • https://avm444.com/urun/lg-34uc79g-b-monitor/
    Merhabalar, sizdeki ürünün linkteki üründen artısı nedir? İlanı baltalamak için değil bilgi amaçlı soruyorum. Ayrıca monitöre talibim, önümüzdeki hafta elden alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanoflaz

https://avm444.com/urun/lg-34uc79g-b-monitor/
    Merhabalar, sizdeki ürünün linkteki üründen artısı nedir? İlanı baltalamak için değil bilgi amaçlı soruyorum. Ayrıca monitöre talibim, önümüzdeki hafta elden alabilirim.
    Merhaba.B olanı güncellenmiş modelidir muhtemelen tam bir bilgim yok.Ama yolladığınız site pek güven vermiyor.
  • Fiyat düşmüştür.
  • Fiyat Takip
  • Hali hazırda kullandığım monitör. Ben çok memnunum ve arkadaşın fiyatı gerçekten iyi. Bu arada hocam tepki süresi 1ms yazmışsınız ama bunu sanal olarak sağlıyor ve 1ms yaptığınızda ciddi bir renk kaybı yaşıyorsunuz. Bunu belirtmekte fayda var.

1080p'de 34" rahatsız ediyor mu diye merak edenlere ise etmediğini garanti edebilirim. Özellikle oyunlarda hiç sıkıntı yok. Zaten DSR ile 2K seçip gayet güzel verim alıyorsunuz. Tam bir F/P ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Hali hazırda kullandığım monitör. Ben çok memnunum ve arkadaşın fiyatı gerçekten iyi. Bu arada hocam tepki süresi 1ms yazmışsınız ama bunu sanal olarak sağlıyor ve 1ms yaptığınızda ciddi bir renk kaybı yaşıyorsunuz. Bunu belirtmekte fayda var.

1080p'de 34" rahatsız ediyor mu diye merak edenlere ise etmediğini garanti edebilirim. Özellikle oyunlarda hiç sıkıntı yok. Zaten DSR ile 2K seçip gayet güzel verim alıyorsunuz. Tam bir F/P ürünü.
    Güzel yorumlarınız için sağolun hocam.

1ms'yi ürünün teknik bilgilerinde öyle belirtildiği için yazdım.Yani firma insanlara ne sunuyorsa ben de onu aktardım nacizane.1ms olayında yanlışınız var.Tepki süresi ayarı response time olarak geçiyor ve hangi ayar seçilirse seçilsin bir renk kaybı söz konusu değil .1ms motionblur reduction diye bir özellik var.Bu da tvlerdeki motion flow benzeri bir özellik.Ekrana aktarılan her bir karenin arasına siyah kare ekliyor böylece daha akıcı ve blurdan uzak daha net bir görüntü deneyimi elde ediliyor.Bunun da dezavantajı parlaklığın azalması.Bu özellik her monitorde bulunmayan ekstra bir özelliktir ve kullanınca ekranın parlaklığı biraz azalır.Kullanmak şart değil.Genel kullanımda 1msde kullanılınca bir parlaklık yahut renk kaybı yok kısacası

Dediğiniz gibi çözünürlük olarak da rahatsız eden bir durum yok.Herşey olması gerektiği gibi.Her açıdan gayet net ve akıcı.

• Fiyat düşmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanoflaz

https://avm444.com/urun/lg-34uc79g-b-monitor/
    .

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/8cd65af43

sag taraftaki monitor bu ilandaki arkadasin sattigi monitor , hatasiz bir sekilde ozellikleri mevcuttur. Sol taraftaki monitoru kaale almayin karsilastirma olsun diye ekledim .

NOT : acmiyorsa linki kopyalayip browserin adres bolumune yapistirin . oRdan açar .

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenci37 -- 7 Kasım 2018; 19:30:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.