Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

(satıldı!)izmirden izmire satılık sony psp value+oyunu 450 ytl

0
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> (satıldı!)izmirden izmire satılık sony psp value+oyunu 450 ytl
Giriş
      76 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Aralık 2004

Durum
      Forumda değil

02 Temmuz 2005 16:20:24 Konu Sahibi
      izmir bornovadayım. Bütünlemelerinde bitmesi dolayısıyla tatil masraflarım için yeni aldığım psp value pack imi satıyorum. Zarara gircem ama tatil dönüşünde yeniden alcam para denkleştirip. Japon 1.50 versiyonu yüklüdür. 32 megabyte ms duo, bilekliği,kılıfı,orj. kulaklık ve kumandası,adaptörü(türkiye prizleri için gereken aparatı) ve kutusu ile satılacaktır.

1.0 japon versiyonlarında olduğu söylenen kare tuşu basmama yada ölü piksel sorunu yoktur. Bizzat çeşitli renkleri gösteren ölü piksel bulma programı ile tarafımdan test edilmiştir. Çizik vs. yoktur alındığı gibi durmaktadır. Hatta önceden 1.0 versiyonu vardı kıllanıp dükkana götürüp 1.50 ile değiştirttim. İzmiri karış karış arayıp almıştım, Alsancakta teknosanın 2-3 dükkan yanındaki mağazadan.

Final ve bütünleme dönemime denk geldiği için çok fazla kurcalanmadı yada seyahate falan çıkılmadı sürekli evde kılıfının içinde yattı.

Yanında 1 adette spiderman 2 oyunu verilcektir. İzmirde elden teslim etmeyi düşünüyürum. Diğer şehirdekilerin teklif vermelerine gerek yoktur.

Tekliflerinizi pm yoluyla yada cihaaan@hotmail.com mail adresime iletebilirsiniz. Buradan bakmak zor oluyo. Almayı düşünen arkadaşlarla Uygun bi zamanda, uygun bi yerde görüşürüz. Aleti inceleme şansınızda olur, böylece şüphenizde kalmaz alet hakkında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr. faustus -- 2 Temmuz 2005, 20:06:34 >

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,197
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.