Şimdi Ara

Satıldı İzmirden 5.1 Ses Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Senelerdir çok istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım Z5500 e sonunda terfi etmemden dolayı 5+1 imi satmaktayım.Kawai markadır.Ahşap ve uzaktan kumandalıdır.Rms değeri vs değerlerini kutularını seneler önce attığım için inanın bilmiyorum ama
    İzmirde apartman dairesinde yaşadığımdan dolayı hiç bir zaman son ses açma imkanım olmadı.Fiyatına ve rakiplerine göre gayet başarılı bir üründür.İsterseniz pc ye istersenizde dvd ye bağlayın.İsterseniz streo çıkışınızdan ayrı cihaza,5.1 çıkışından ayrı bir cihaza bağlayın.Kumanda üzerinden tek bir tuşla geçiş yapın.İzmirden elden teslim edilecektir. Fiyat dir.
     Satıldı İzmirden 5.1 Ses Sistemi(Jwin subwoofer ayrı bir sisteme aittir boyut karşılaştırması yapın diye üst üste koydum o verilmeyecektir.Sadece alttaki gözüken Kawai satılıktır.)

Satıldı İzmirden 5.1 Ses Sistemi (Buradaki siyah hoparlörlerde ayrı bir sisteme aittir.Yanlış anlaşılma olmasın diye açıklama gereği duydum.Sadece ahşap rengi olanlar sistemin kendi hoparlörleridir.)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altug_unver -- 18 Kasım 2014; 17:30:42 >

• z5500 e terfi hafife alınacak bir tercih değildir. umarım sesin hakkını verip dinlersin...kawai de daha önce kullanmışlığım var gayet güçlü bir sistemdir. fiyat/ performansı da iyidir... güzel fiyat...
  • Hakkını veremiyeceğim kesin ama dediğim gibi zamanında hayalimdi :) müstakil bir eve geçersem anca onun hakkı verilebilirim apartman dairesinde çok zor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.