Şimdi Ara

SATILDI İyİ FORuMlaR BeyLeR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UPLAMAYNLAR UTANSIN fıre lıght bıcheon 70 cold 40 5k sp artıyor her dkka sizede ucuz char yaramıyor BOWLA TAKAS OLUR COLD OKCU OYNAMICAM BIRAKICAM DIYOM AMA 9th gelıo yıne oynayasım gelıyor farklı serverda bı okcu ıle takas olur takas antalyadan olur SPARTADA CHAR MAR ISTEMIYOM MUHABBET YOK BISEY YOK BAYDI!!!!!!!!!!!!!
  • up
  • up!!!ya sadece ıtemlerınde blue yuzde yuz deıl
  • up alıcak olan adam sozunden dondu bu tuRlu serefsızlıklerınızı kendınıze saklayın herseyım alt ust oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asmorias -- 26 Kasım 2007; 1:13:10 >
  • sozunden donenlere uyuz oluyorum
  • saol destek için ya bi charı satamadım ne talihsizim bu arada tavsanın ve tıcketın 20 gunu kaldı cadıkıyafetı sınırız zaten beyler lutfen almıyacak eklemesın cumaya kadar para lasım
  • Up yapa yapa post kasıolar ya

bahanede hazır up lıom

Bence charı satın almazlar ama
    inş satarsın

UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: küçük JoeY

Up yapa yapa post kasıolar ya

bahanede hazır up lıom

Bence charı satın almazlar ama
    inş satarsın

UP

1200 KISI BAKMIS COgUNDAN pm gelDI fıyat ındırmıyorum dıye satılmıyor ama degerı bu
    SENIN KONU MESHUR olmadı GELDIN KONUMA MITING YAPIYON DEMI ARTIST NIYE SATILMAZMIS senCE
    sölede herkes bılsın satılmaz dıyorsun neden ???saTIlmassa 300m gold alırım chara serverın saglam charlarından bırı yaparım umrumdamı ben yıne up ımı yapayım satılmassa satılmasın :D 20lvl+ bile olamayan adamların ısıne forumda GUCCUK JOE Adamım benım be helal:D bunu neden koyuyuon havanmı oluyorgereksız postlar sılınsın benım amacım char satmak post kasmak deıl asıl sen post kasıyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: asmorias
    1200 KISI BAKMIS COgUNDAN pm gelDI fıyat ındırmıyorum dıye satılmıyor ama degerı bu
    SENIN KONU MESHUR olmadı GELDIN KONUMA MITING YAPIYON DEMI ARTIST NIYE SATILMAZMIS senCE
    sölede herkes bılsın satılmaz dıyorsun neden ???saTIlmassa 300m gold alırım chara serverın saglam charlarından bırı yaparım umrumdamı ben yıne up ımı yapayım satılmassa satılmasın :D 20lvl+ bile olamayan adamların ısıne forumda GUCCUK JOE Adamım benım be helal:D bunu neden koyuyuon havanmı oluyorgereksız postlar sılınsın benım amacım char satmak post kasmak deıl asıl sen post kasıyosun

Millet 90 lvı beklio. 80 alıp 90 gelince kasmak istemiom
    Zaten senin sattığın char 80 bile değil skilleride max değil

Bence 90 yap öyle sat bakim alıolarmı almıolarmı

• ÇHOK BİLMİŞ up!!!
    O==[}======>T-r@p <======{]==O

BİR MEMLEKETTE NAMUSLU İNSANLAR EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR
    CESUR OLMADIKÇA , O MEMLEKET İÇİN KURTULUŞ YOKTUR!!!!!!!!!!!
  • TAMAM ARTIK ZARARINA SATIYORUM 150 dende dus dıye olursa pm atmasın
    +3 set skıller 70 de max cold 40 76%35 20 gun davsan 20 gun tıcket full cadı kıyafetı daha ne olsun emek memk kalmadı alın bakalım artık
  • 200ytl ye satıldı saolun herşey icin degerli forum severler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.