Şimdi Ara

SATILDI İpod Touch 3.Nesil 8 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ürünü forumdaki Mikael Âkerfeldt Erdem arkadaşımdan yaklaşık 1.5 ay önce aldım. Ürünün haliyle arkasında kronik çizikleri mevcut. Ön camında ise milimetrik, çok olmamakla birlikte 2-3 çizik var. Ayrıca ses açma-kapama tuşunun yanında bulunan parlak metalda küçük bir neredeyse belli olmayan şişme var. Bunun nedeni 1 kere halıflex üzerine düştü, bunun dışında hiç düşme olmadı. Bunun dışında dışarıya ses veren modelidir. Wifi'ında filan herhangi bir sıkıntı yoktur. Garantisi ve kutusu yoktur aldığımda böyleydi, şarj aleti - usb kablosu vardır, orjinal kulaklığı maalesef yok ben onun yerine 20 liralık bir kulaklıkla vericem ürünü. istanbul dışına gönderimde çok titizlikle ve sağlamlıkla kargolanacağından emin olabilirsiniz. Ürünün yazılımını itunes'den güncelledim son sürüm yüklüdür ve JailBreak yapılmamıştır! Free olan uygulamaları kullandım o kadar. Fiyatı yazdığım 1-2 küçük sıkıntı nedeniyle ucuz tutuyorum. Acil satılıktır dershaneye yazılacak olmamdan ötürü satıyorum. Fiyat : 170 TL Kargo alıcıya ait, il dışına önce para sonra ürün şeklinde yollanır. Takas yoktur. Ölücüler uzak dursun, itina ile şikayet ederim.

d.n : fotoğraf makinem olmadığı için resim koyamıyorum kusura bakmayın.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROOF# -- 16 Ağustos 2011; 14:39:58 >

• hayırlı olur inş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.