Şimdi Ara

[SATILDI] İpad Mini Retina 16 GB Wi-fi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #16 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihazım kutulu aksesuarlı ve garantilidir. Teknosa Faturalı ve ayrıca Teknosadan 1 yıl genişletilmiş garanti yapılmıştır. 162 tl karşılığında. Faturada bu da görülmektedir. Evrakları yanında teslim edilecektir. Ürün space gray yani siyah modeldir. Bir kaç göze batmayan kılcal çizik mevcuttur arkada. Yanında Dark marka 360 derece dönen stand kılıf verilecektir. Gerçekten çok memnun olduğum bir kılıf. Fiyatı uygun tutuyorum bu şartlardaki ürün için. Alana hayırlı olsun.

Elden alım veya önce havale fiyatım 700 TLdir. Sanalpazar İlanına komisyon eklenmiştir taksitle alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Ipad-Mini-Retina-16-Gb-Wi-fi__isp25380574
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androtuna -- 8 Temmuz 2014; 14:02:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: androtuna

Arkadaşlar cihazım kutulu aksesuarlı ve garantilidir. Teknosa Faturalı ve ayrıca Teknosadan 1 yıl genişletilmiş garanti yapılmıştır. 162 tl karşılığında. Faturada bu da görülmektedir. Evrakları yanında teslim edilecektir. Ürün space gray yani siyah modeldir. Bir kaç göze batmayan kılcal çizik mevcuttur arkada. Yanında Dark marka 360 derece dönen stand kılıf verilecektir. Gerçekten çok memnun olduğum bir kılıf. Fiyatı uygun tutuyorum bu şartlardaki ürün için. Alana hayırlı olsun.

Elden alım veya önce havale fiyatım 700 TLdir. Sanalpazar İlanına komisyon eklenmiştir taksitle alabilirsiniz.

Buna hat takilabiliyormu hocam eger takiliyorsa dusunebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

quote:

Orijinalden alıntı: androtuna

Arkadaşlar cihazım kutulu aksesuarlı ve garantilidir. Teknosa Faturalı ve ayrıca Teknosadan 1 yıl genişletilmiş garanti yapılmıştır. 162 tl karşılığında. Faturada bu da görülmektedir. Evrakları yanında teslim edilecektir. Ürün space gray yani siyah modeldir. Bir kaç göze batmayan kılcal çizik mevcuttur arkada. Yanında Dark marka 360 derece dönen stand kılıf verilecektir. Gerçekten çok memnun olduğum bir kılıf. Fiyatı uygun tutuyorum bu şartlardaki ürün için. Alana hayırlı olsun.

Buna hat takilabiliyormu hocam eger takiliyorsa dusunebilirim

Hayır 4g versiyon değil. Zaten wifi versiyon için bile çok uygun bi fiyat yazdım. Bu fiyata 4g bulmanız imkansız gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.