Şimdi Ara

SATILDI ---- İLK SAHİBİNDEN MEGANE SPORT TOURER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satıldı araç arkadaşlar, hayırlı olsun.

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı sıfır otomatik vites almak için satıyorum. Hiç bir şekilde takas, çek, senet vb teklif etmezseniz sevinirim.

2011 Model Privilege 6 ileri versiyondur, lütfen 85 beygirlik 5 ileri expression donanımlılarla kıyaslamayınız.

Rengi lansman rengi olan Bulut Gridir.

Ekstra olarak, bagaj havuzu, arka bej file, halı-kaucuk paspas, bod perde mevcuttur.

Aracın tüm bakım ve diğer işlemleri Yetkili Renault Servisinde yapıldı. Bakım faturaları hatta bugüne kadar ki kasko ve trafik poliçeleri dosya halinde mevcuttur. Tertemiz bir araçtır zaten gelip baktığınızda göreceksiniz. Aracı istediğiniz yere gösterebilir, ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Bakım aralığı 20.000 km/ 1 Yıldır. Bir sonraki bakım 110.000 km'de veya 10/10/2016 tarihindedir.

1. Bakım 28/11/2011 - 15.749 km
    2. Bakım 24/11/2012 - 29.153 km
    3. Bakım 25/10/2013 - 50.451 km
    4. Bakım 22/10/2014 - 70.638 km
    5. Bakım 10/10/2015 - 90.102 km
    Ara Bakım 30/10/2015 - 91.002 km (Fren balatası değişimi)
    Aracın 2.849 TL tutarında ufak bir kazası vardır. Diğer işlemler mini onarım işlemleridir. Hasarlara ilişkin tüm fotoğraflar detaylarıyla mevcuttur. Bütün hasarlar yetkili serviste onarılmıştır.

Sahibinden ilanı için,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-megane-sport-tourer-300132988/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 17 Mayıs 2016; 23:05:15 >

• Güzel arac hayırlı satıslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• hayırlı satışlar hemşerim

Not: 1.5 85 bg 5 ileri expression hb aracım var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayy

hayırlı satışlar hemşerim

Not: 1.5 85 bg 5 ileri expression hb aracım var :)

Teşekkür ederim hemşerim. Kötülemek gibi olmasın, 85 liklerde efsane az yakıyor.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Evet, sırf yakıt tüketiminden dolayı satamıyorum zaten :) .
    Bizim buranın bol rampalarına, bozuk yollarına uygun bir araç.
    Dostum hayırlı satışlar olsun. Umarım aracın senin gibi kaliteli ve aracının kıymetini bilen birisine gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçtakiadam

Dostum hayırlı satışlar olsun. Umarım aracın senin gibi kaliteli ve aracının kıymetini bilen birisine gider...

Dostum çok teşekkür ediyorum bilmukabele, Allah hepimizi senin gibi iyi insanlarla karşılaştırsın. Sen ne yaptın beyaz meleği ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 8 Mart 2016; 17:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçtakiadam

Ben de oyle diyom

Ilan gayet guzel , aciklayici ve net olmus. Hayrini gorursunuz insallah.

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim Ömer dostum.

Merhabalar , araç satılmış sanırım ancak benim sormak istediğim birşey vardı. 2012 makyajsız kasa ve önceki modellerde donanım listesinde esp ve yokuş kalkış desteği gözükmüyor. Araçta bu özellikler yok mu acaba?
  • Merhaba arac satilmadi. Ilana koydugum gun 3-4 tane teklif geldi. Rahat satilabilecegini gorunce ilandan kaldirdim. Cunku satis icin mahkeme karari bekliyorum.

Elektronik park frenini yokus kalkis destegi olarak kullanabiliyorsunuz. Esp ise xenon farli araclarda var digerlerinde yok.

Anladım , teşekkür ederim. Aracın rengi çok güzel bu arada normalde gri sevmem ancak bu tonu çok iyi olmuş.En kısa sürede satışa çıkarabilirsiniz inşallah.
  • Ben tesekkur ederim.

Bulut gri lansman rengiydi. Sirasiyla: Beyaz, metalik gri, bulut gri, duman gri, siyah olarak renkler kullanildi.

Bu gordugunuz bulut gri oluyor. Ayni zamanda yeni talisman da lansman rengi unvanini kazandigina gore sevildigi bir gercek.

Eger bir aksilik olmazsa bu hafta ilana koyabilirim diye dusunuyorum.

Iyi gunler.

• Araç güzel duruyor kasa olarak hayırlı satışlar dilerim. Gözüme bir şey takıldı ama sol arka çamurluk da veya bagaj kapağında mı işlem var ? Sol çamurluk ile bagaj kapağının çizgileri denk gelmiyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

Araç güzel duruyor kasa olarak hayırlı satışlar dilerim. Gözüme bir şey takıldı ama sol arka çamurluk da veya bagaj kapağında mı işlem var ? Sol çamurluk ile bagaj kapağının çizgileri denk gelmiyor da

Tesekkurler. Sol arka camurlukla bagaj kapaginin birlesiminde bir islem yok. Her ikisinde boya vb de yok.

Yalnizca sol taraftaki omuz cizgisinde 3 cm çapında göçük var. Fakat bu sizin farkettiginiz sey degil sanirim.

• ilana koydunuz mu tekrar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

ilana koydunuz mu tekrar??

Henuz koymadim. Ilgileniyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Araç güzel duruyor kasa olarak hayırlı satışlar dilerim. Gözüme bir şey takıldı ama sol arka çamurluk da veya bagaj kapağında mı işlem var ? Sol çamurluk ile bagaj kapağının çizgileri denk gelmiyor da

Tesekkurler. Sol arka camurlukla bagaj kapaginin birlesiminde bir islem yok. Her ikisinde boya vb de yok.

Yalnizca sol taraftaki omuz cizgisinde 3 cm çapında göçük var. Fakat bu sizin farkettiginiz sey degil sanirim.

Hayır hocam göçükten bahsetmiyorum. Bagaj kapağında ki sağ ve sol farın altında ki çizgiye bakarsanız demek istediğimi anlayacaksınız. Sol taraf biraz yukarı da gibi görünüyor belki ayarı bozulmuş olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Hayır hocam göçükten bahsetmiyorum. Bagaj kapağında ki sağ ve sol farın altında ki çizgiye bakarsanız demek istediğimi anlayacaksınız. Sol taraf biraz yukarı da gibi görünüyor belki ayarı bozulmuş olabilir.

Anladim simdi dediginizi hocam. Bir islem yok ayari bozulmustur bagaj kapaginin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.