Şimdi Ara

(SATILDI) İ5 3570K (FORUMDAKİ EN TEMIZ İŞLEMCİ) FİYAT DÜŞTÜ. SON INDIRIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1155 AMD / Intel #Intel Şehir #Gümüşhane İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 (SATILDI) İ5 3570K (FORUMDAKİ EN TEMIZ İŞLEMCİ) FİYAT DÜŞTÜ. SON INDIRIM!!
    (SATILDI) İ5 3570K (FORUMDAKİ EN TEMIZ İŞLEMCİ) FİYAT DÜŞTÜ. SON INDIRIM!!

Merhabalar arkadaşlar ilan baslıgında belirtigim işlemci satılıktır.işlemcinin ilk sahibiyim aldıgım gunden berı overlock ve benzeri hiç bir uygulama yapmadan stok hızlarında kullandım ve ışlemciyı yoracak en ufak bır ıslem yapmadım. yuksek ihtimalle forumdaki en temiz i5 3570k.işlemci son derece temiz kullanılmıştır.alacak kişiyi uzmeyecek bir işlemcidir her oyunu full hd ultra ayarlarda ekran kartınıza gore oynatabilecek bir işlemcidir. bir ust model işlemciye gectigim icin satılıktır ve acıkcası arada bu kadar az fark olacağını bilseydım gecmezdim işlemci başka bir işlemci kutusu ile guzelce paketlenip istediginiz kargo ile yollanır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.herkese iyi forumlar dilerim.
    Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Gümüşhane Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Benim de vardı. Sabah-akşam dişlerini fırçalar, her gün mutlaka duşunu alırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobl1n

Benim de vardı. Sabah-akşam dişlerini fırçalar, her gün mutlaka duşunu alırdı.

gece gece yorumunuzla guldurdunuz hocam sağolun eksik olmayın

• Fiat, çok iyi. Yeni nesil i5 lerden,
    hemen hemen ,performans olarak pek bi farkı da yok. Overclock ile yakalar/geçer zaten.
    Hayırlı satışlar.
  • İşlemciyi satın almış bulunmaktayım.. Saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

Fiat, çok iyi. Yeni nesil i5 lerden,
    hemen hemen ,performans olarak pek bi farkı da yok. Overclock ile yakalar/geçer zaten.
    Hayırlı satışlar.

teşekkür ederim metin hocam. elimizden geldıkce fiyatı uygun tutmaya calıtım

işlemi Fiasco nickli arkadaşıma satılmıştır. hayırlı ugurlu olsun. yarın kargolanıp takip numarası iletilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

basligi satildi diye degistirsenizde islemcinin satildigini yorumlari okuyupta ogrenmesek

sizimi kıracaz değiştim hemen kusura bakmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.