Şimdi Ara

Satıldı--Huawei P8 - 22 - Ay Garanti - Nokta Çiziksiz - Siyah-Gri Renk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyat: 1050 Cihazım 22 ay garantilidir.

Cihazın başlıca özellikleri:
    - 8 Core 2Ghz, 3GB Ram, 16Gb Hafıza
    - 5.2 İnç, 6.4mm İncelik, Full Metal Kasa
    - 13Mp Arka kamera (Ois destekli), 8Mp Ön kamera
    - 2700 Mah Batarya, SD kart desteği
    - Android son sürüm (Marshmallow), 4.5G desteği

Cihazla ilgilenen arkadaşlar, telefonda herhangi bir sorun kesinlikle yoktur. Ezik, çizik, deforme gibi şeyler söz konusu bile değildir. Bu konuda çok titizimdir. Siyah-Gri renkli modelidir. Bir-iki ayda bir telefon değiştiriyorum. Bu yüzden cihazımı satmam konusunda garip nedenler aramayın.

Pazarlıkla birbirimizi yormayalım. Bu fiyattan daha aşağıya sıfırdan farksız böyle bir cihaz bulursanız gidip onu alırsınız. Sakarya ve yakın bölgesinde olan arkadaşlar gelip görerek alabilir telefonu. Onun haricinde, diğer bütün satışlarımda olduğu gibi önce ödeme ve aynı gün kargo şeklinde olur.

Takas olarak: Mi5, Mi4s, Htc M9, Htc A9, Oneplus 2, Z5 Compact cihazlarla takas olur. Samsung, Lg, Apple ya da farklı modeller önermeyin lütfen. Takas edecek arkadaşlar cihazınız benimki gibi nokta çiziksiz olmalıdır. Yurtiçi ya da yurtdışı olması önemli değildir. Ayrıca GOLD Renk cihazlarıa asla ilgilenmiyorum :D Fiyat farkı durumu olursa konuşulur.
    Alacak arkadaş güzel günlerde kullansın. Saygılar...

Fotoğraflar için Sahibinden ilan no: 314055965
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige_cenk -- 29 Haziran 2016; 20:01:36 >

• Fiyatı 100 lira indiriyorum. 1150'den 1050'ye. Telefonumu buldum bir an önce almak istiyorum. Saygılar...
  • Cihazım satıldı alan arkadaşa hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.