Şimdi Ara

[SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK]
    Merhaba.

Cihazı eşime Turkcell hattım üzerinden aldım. İki gün kullandı ve önceki telefonuna göre büyük olduğu için beğenmedi, bu yüzden satıyorum. Tüm aksesuar ve kutu içeriği tamdır, en ufak kusuru yoktur, kılıfla kullanılmıştır. Kılıfı 50TL'ye almıştım, onu da göndereceğim, malzemesini beğenmedim ama siz kendinize göre alana kadar idare eder. Mersin içi elden test ve teslim mümkündür, diğer durumda önce havale sonra kargo şeklinde satılıktır. Fiyat ****TL'dir, fotoğraflar ürünün kendisine aittir.

İyi forumlar..

_-HÜDA-_ arkadaşımıza satılmıştır, hayırlı olsun.

[SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK] [SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK] [SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK] [SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK] [SATILDI] HUAWEI MATE 20 LITE PLATINUM GOLD 64GB [TR GARANTİLİ] [2 GÜNLÜK]
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 8 Nisan 2021 Satıldığı Şehir : Mersin, Yenişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.