Şimdi Ara

SATILDI - > VESTEL 19' DVI Geniş Ekran LCD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Monitör Özellikleri
     SATILDI -  > VESTEL 19' DVI Geniş Ekran LCD

yukarıdaki özelliklerde bulunan hoparlör yok üründe model aynı ama yanlış yazmışlar sanırım. Gecikme süresi de monitörün üzerinde 5ms yazıyor yapışkanda üst tarafta.

- Ürünün fatura tarihini bilmiyorum fakat üretim tarihi 1-5 Mayıs arası 2008 'dir. Üretildiği gibi satılmış olsa bile 1 yıldan çok garantisi mevcut, garanti belgesi var, fatura yok, Vestel gibi TR'nin her ilinde servisi olan bir firma için garanti belgesi de gerekmiyor zaten.

-Yanında güç kablosu , DVI kablosu, D Sub Kablosu , Kullanma kılavuzu mevcuttur, kutusu da elbette var. Kasasında gözle görülür hiçbir çizik vs yok , çok temiz monitör =)

- Ev arkadaşıma almıştım ama maddi durumunda problemler çıktığı için satmak zorundayız. Gerçekten görüntü kalitesini beğendiğim bir monitör. Bende Philips 190X7FB gibi bir monitör olmasa bunu da bir süre kullanabilirdim sanırım:)

İlanlarım arasındaki N70 ME + LCD = (N73 ve üzeri) + para şeklinde takas olabilir
    - Vestel LCD + para = N73 olabilir
    - 1TB Hdd + para = Vestel LCD olabilir, bunların dışında takas opsiyonu yoktur.

İstediğim fiyat 189 TL. Bu özelliklerde dvi lı bu fiyata monitör şu anda forumda yok sanırım:) ptt ile en çok 7 TL ye kargolanır tüm şehirlere.

Telefonla çektiğim birkaç resmi;

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 17 Nisan 2009; 20:43:48 >

• Vestel diye korkmayın yahu . Beni tanıyanlar bilir kimseyi kandırarak 1TL cebime girmesine izin vermem, başkasının da birilerini kandırmasına göz yummam. Pişman olmayacaksınız diyorum (= Keşke büyük bir şehirde olsaydım da göstererek satabilseydim ya da kaliteli bir fotoğraf makinem olsa =( Masaüstünde renklerin canlılığını görünce aşık olacağınız bir monitör.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.