Şimdi Ara

SATILDI >> Zotac 9500GT 1GB 128BIT DVI-HDMI-DSUB, Faturalı, Kutulu ,Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Takas sonucu elime geçti, bir gün test edildi, herhangi bir fiziksel ,programsal kusuru yok. Resimleri de ilanda mevcut aşağıda. 20.06.2010 Faturalı , 13 aydan fazla garantisi devam ediyor.
    Kutusu ve içeriği mevcut, faturası da tabi.

Crysis 2 yi 1024*768 den yüksek çözünürlükte oynamanız zor :) Black ops u , nfs hot pursuiti 1680*1050 de rahat oynatıyor makul ayarlarda.
    Fanı sessiz, kısacık küçücük bir kart, 3d 06 dan 4.6k filan aldım sanırım oc siz. Az oc ile 5k civarı alır.

Fiyat 66TL.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 25 Nisan 2011; 22:17:48 >

• öm
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

öm

itina ile cevapladım
  • selam dostum bana böyle bi kart lazım çok oyun muptelasi degilim ancak akran kartım biraz cozunurluk ısteyen oyunlarda kapanıyor ıhtıyacım var ancak sorunlu degıldır umarım ben ıstanbuldayım nasıl alırım kargo dahıl bana 50 tl gonderebilirmisin
    tel 05358208545 erolozturk
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolozturk123

selam dostum bana böyle bi kart lazım çok oyun muptelasi degilim ancak akran kartım biraz cozunurluk ısteyen oyunlarda kapanıyor ıhtıyacım var ancak sorunlu degıldır umarım ben ıstanbuldayım nasıl alırım kargo dahıl bana 50 tl gonderebilirmisin
    tel 05358208545 erolozturk

kargo dahil 20 liraya gönderirim hocam ayıp ettin :)

Kart satılmıştır, Teşekkürler.
  • tühh bende 25 teklif edecektim 5 tl zararına satmışsın neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak27

tühh bende 25 teklif edecektim 5 tl zararına satmışsın neyse

Bi dahakine artık
  • sende amma abarttın 20 tl az değilmi o kart daha fazla eder en az kargo dahil 50 eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolozturk123

sende amma abarttın 20 tl az değilmi o kart daha fazla eder en az kargo dahil 50 eder

Şaka mısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.