Şimdi Ara

[SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

SLI olarak kullandığım GTX460 kartlarımdan bir adetini satmaktayım, zira daha üst bir karta geçiş yaptım geçen haftalarda. Kartın kozmetik ve performans olarak hiçbir sorunu bulunmamaktadır, kısacası aldığım günden bu yana hiçbir sıkıntı yaratmamıştır. Aksesuarlar ve içeriği tamdır; statik poşeti, güç kabloları, kutusu, HDMI slim çeviricisi, yazılım CD'si, kitapçıkları, alınan yerin faturası durmaktadır ve tam olarak alan arkadaşımıza yollanacaktır. Kart 09.08.2010 tarihinde Inventus'dan alınmıştır ve Arena'nın vermiş olduğu 36 aylık garanti süresi maalesef dolmuştur.

Fiyat: SATILMIŞTIR. takas düşünülmemektedir ve kargo alıcıya aittir. Satış önce havale, sonra kargo şeklinde gerçekleşecek ve alan arkadaşa kutu içerisindeki köpük koruyucu ile gönderilecektir. Güven sorunu için önceki referanslarımı ve satışlarımı kontrol etmenizi önerebilirim. ÖM ile iletişime geçerseniz, satış işlemi için gerekli konuşmaları yapabiliriz.

[SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C. [SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C.
     [SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C. [SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C.
     [SATILDI] GIGABYTE GTX460 1GB O.C.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 17 Ekim 2014; 14:53:33 >

• hayırlı satışlar güzel kart aynı kartı kullanıyorum..uygun fiyat ve performanslı kart arayanlara tavsiye ederim..
  • KM yolladım.
  • 120-130 a satıldığını görmüştüm önceki ay
  • Kart daha yuksek fiyati hakediyor gercekten cok guzel bir fiyat.Karti uzun bir sure kullandim kesinlikle bu fiyat bir hic. Hayirli satislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.