Şimdi Ara

SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ürün tarafımca ABD'den alınmıştır.Evga'nın sitesinden kayıt işlemi gerçekleştirildiği takdirde 5 yıl yurt dışı garantisi bulunuyor diye biliyorum, araştırmadan almayınız.Ürün B2 modelidir.Jelatini, güvenlik bandı hiç bir şekilde sökülmemiştir.Yapılacak görüşmelere istinaden İstanbul içi belli saatlerde elden teslim yapabilirim.Kendi fotoğraflarıdır, temsili değildir.Ürün satışı da olsa referanslı üyeleri tercih ediyorum.Jelatin açıldıktan sonra ürünün iadesi yoktur.Alacak kişiye hayırlı olması dileğiyle.

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=110-B2-0750-VR

SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2
     SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2 SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2

SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2 SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2 SATILDI.EVGA SuperNOVA 750 B2

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT237 -- 7 Mart 2016; 12:30:06 >

• takip
  • Mesaj attım.
  • Yalnız faturasız ürünün garantisi olmuyor evga'da.
  • İndirim takibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Yalnız faturasız ürünün garantisi olmuyor evga'da.

Bilgilendirme için teşekkür ederim, faturayı buldum.
  • Ürünü almak isterim lakin sistemimde sıkıntı yaratırmı bilmiyorum eğer tecrübeniz var ise bilgilendirirseniz sevinirim.

Msi 970 Gaming Anakart
    Amd Fx-8350 İşlemci
    Xigmatek HDT-S963 CPU Cooler
    4x4gb Ddr3 Kingston Hyperx Red Ram
    1 adet 250 gbb 1 adet 1 tb hdd
    kasa içerisinde toplamda 8 adet fan var
    Elimde 2 adet R9 280x Ekran kartı var bu Psu ile Crossfire yapıp bu sistemi çalıştırabilirmiyim ?
  • uaBgs kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün sizin sistem için sınırda veya altta bile kalıyor olabilir.Sınırda olması da güç kaynağının ömrü açısından çok istenilen bir durum değil.Tavsiyem daha güçlü ürünlere bakmanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT237

Merhaba,

Ürün sizin sistem için sınırda veya altta bile kalıyor olabilir.Sınırda olması da güç kaynağının ömrü açısından çok istenilen bir durum değil.Tavsiyem daha güçlü ürünlere bakmanız.

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.