Şimdi Ara

**[SATILDI]**EVGA GEFORCE GTX TİTANX EN GÜÇLÜ TEK GPU>12GB 384BİT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 22 saat 33 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 111
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rezes (1 mesaj) alpalp84 (1 mesaj) ironblood19 (1 mesaj) programmer1 (1 mesaj) qnedim (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> **[SATILDI]**EVGA GEFORCE GTX TİTANX EN GÜÇLÜ TEK GPU>12GB 384BİT
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    653 Mesaj
    Referanslar: 37

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 **[SATILDI]**EVGA GEFORCE GTX TİTANX EN GÜÇLÜ TEK GPU>12GB 384BİT
    MERHABA ARKADAŞLAR
    ARIZALANAN ÜRÜNÜM YERİNE EVGA'NIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN BANA YOLLADİĞİ SIFIR JELETİNİ AÇILMAMİŞ GEFORCE GTX TİTANX SATMA KARARİ ALDİM MADDİ DURUMLARDAN ÖTÜRÜ...ASLINDA AKLIMDA SİVİ SOĞUTUCUSUNU ALIP 4K DA ÇATIR ÇATIR OYUN OYNAMAK VARDİ AMA MADDİ İMKANLAR EL VERMEDİ
    http://www.evga.com/products/Product.aspx?pn=400-HY-0990-B1

ÜRÜN EVGA TARAFİNDAN FATURALİDİR BENDEN ALAN KİŞİ FATURASİYLA EVGA SİSTEMİNE KAYİT ETTİĞİ GÜN GARANTİSİ BAŞLİYCAKTİR.+bedava witcher 3 oyunu mevcut geforce giriş yapip key alabilirsiniz kullanılmamiş.
    3YIL 2019KADAR GARANTİSİ MEVCUTTUR İSTENİRSE ALAN KİŞİ CÜZİ Bİ MEVLA KARŞİLİĞİNDA 5YIL KADAR GARANTİSİNİ UZATABİLİR !...
    HERKES BİLİR EVGA'NIN NASIL BİR MÜŞTERİ ODAKLİ FİRMA OLDUĞUNU SÖZ KONUSU 5BİN TL KART İSE HERHANGİ BİR ARİZADA TÜRKİYEDE KILI KIRK YARARLAR EVGA İSE BANA SIFIRINI YOLLADİ 1HAFTA BİLE SÜRMEDİ ÜSTELİK YURT DIŞINDAN GELMESİ...

ÜRÜNÜN BİLGİLERİ ALTTAKİ GİBİDİR...

istediğim fiyat 3380tl yurt dişindan alip getirtseniz kdv dahil 4000liradan aşşaği değil kart çünkü buda sifir jelatinin açan ilk kişi siz olacaksiniz faturasi aldğiniz gün başliycak türkiyede fiyati 5000lirahttp://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx-titan-x-superclocked-gddr5-12gb-384bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-kart.html
    Alacak arkadaşa şimdiden hayirli olsun.
    Fiyat : 3380 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Pursaklar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Yarbay
    3510 Mesaj
    Referanslar: 56

Katılım Zamanı
    27 Haziran 2006

Durum
    Forumda değil

O kadar fakirim ki, bakarken bile para harcıyormuşum gibi hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ALIM ilanlarından REFERANS almıyorum ve VERMİYORUM... "çok iyi aldı kişi" diye mi yazayım? :)

TAVSİYE ETMEDİKLERİM:
    "Yakuza_eren" ve "EVLAT"
    http://forum.donanimhaber.com/m_69137123/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69328693
    Sorunlu Alış-veriş: "Haruntan"
    http://forum.donanimhaber.com/m_46974413/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Uyumsuz Donanım-soğutucular...bildiklerini konuya ekle :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_39679250/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39679250

Hava Soğutma ile bilinen yanlış!... oda sıcaklığının altına inemezsin!
    http://forum.donanimhaber.com/m_51680880/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51680880
  • Yarbay
    4456 Mesaj
    Referanslar: 98

Katılım Zamanı
    05 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

O kadar fakirim ki, bakarken bile para harcıyormuşum gibi hissediyorum

Fazla bakma borclu cikarsin:)
    Bence suan 970 ve 290 kartlari bile ultralik kartlar bunlar biraz fanteziye girio 290 la bile 2k da gta 5 nerdeyse ultrada ki sadece advenced menudeki ekstra golge ayarlari kapali 45-60 fps arasi oynanior.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

alışveriş yaptıklarım:iMHoTeP(mouse ve usb ethernet kartı sattım)yellowrock(asus m2npv-vm sattım)prot(x1800xl aldım)andofthehorizons(am2 3200 cpu aldım)FATALIST(Asus M2NPV-VM AM2 6150 aldım)dubambi (350 watt fsp psu aldım)HyperActive(kasa aldım)r11_flash(xerox phaser 3116 sattım)bilader007(7600gt sattım)pisina(7800gt aldım)KRALL(razer copperhead aldım)ZEPHYR(xfx 7900gs aldım)Sincity(6100 sattım)Krombacher(hd 3850 aldım)MoKoKo®(x1950pro sattım)
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

R9 290 ile batmen arkham knight oynayan oldumu acep?1080 bile oynanmiyor kaldiki 2k

|
    |
    şoray uzun yolda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    05 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    Oynamadim ama 1-2 oyun ultralik bir karti ultraliktan etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

alışveriş yaptıklarım:iMHoTeP(mouse ve usb ethernet kartı sattım)yellowrock(asus m2npv-vm sattım)prot(x1800xl aldım)andofthehorizons(am2 3200 cpu aldım)FATALIST(Asus M2NPV-VM AM2 6150 aldım)dubambi (350 watt fsp psu aldım)HyperActive(kasa aldım)r11_flash(xerox phaser 3116 sattım)bilader007(7600gt sattım)pisina(7800gt aldım)KRALL(razer copperhead aldım)ZEPHYR(xfx 7900gs aldım)Sincity(6100 sattım)Krombacher(hd 3850 aldım)MoKoKo®(x1950pro sattım)
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

Amd kartlar kötü demiyorum ama satiş sonrasi destek iyi değil oyunlara kalibrasyon uygulamiyorlar ekran karti satiş sonra destek iyi değil oyun uyumluluk berbat aslinda buradan kaybediyorlar ürettiği kartlar iyi ama gel gelelim sen bunun yağini koyma suyunu koyma yane guncellemeler berbart oyunlara uyumluluktaki sonra vay efendim bernim kartim iyide siz kullanamiyorsunuz yemezler ps4 deki kadar uyumlu yapsalardi şu kartlari böyle rezillikler yaşatmazlardi oyuncularina nvidia mecbur birakmazlardi insanlari ben bi karta 1000lira üzeri para veriyorsam tabikide ondan en iyi performansi beklerim para kolay kazanilmiyor.Resmen gidin ps4 yada xbox alin diye böle yapiyorlar çünkü pclerde oyunlarin kirilmasi olayini bir türlü önüne geçemiyorlar böyle olunca pc oyunculuğu sekteye uğruyor.nedenmi bi oyunu ps4 xboxta 300-500lira satiyoralr 3tane oyun aldin alsana 1tane daha ps4 parasi yok yeni harita yok yeni silah herşey parayla konsollarda pclerde daha özür bir ortam var bunu yok etmeye çalişiyorlar sadece en baştada amd geliyor ps4 anlaşmalari öyle çünkü nvidia böle bi anlaşma olmadiği için kalibrasyon ayarlari daha iyi üvey evlat muamelesi yapmiyorlar en azindan para hakkini aliyorsun ne kadar köfte okadar ekmek yane
    buradaki videoda adam en son cikan guncel kartini kullaniyor amd ve batman oynayamiyor yazik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Ocak 2016; 19:49:43 >
    |
    |
    şoray uzun yolda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Aralık 2009

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Amd kartlar kötü demiyorum ama satiş sonrasi destek iyi değil oyunlara kalibrasyon uygulamiyorlar ekran karti satiş sonra destek iyi değil oyun uyumluluk berbat aslinda buradan kaybediyorlar ürettiği kartlar iyi ama gel gelelim sen bunun yağini koyma suyunu koyma yane guncellemeler berbart oyunlara uyumluluktaki sonra vay efendim bernim kartim iyide siz kullanamiyorsunuz yemezler ps4 deki kadar uyumlu yapsalardi şu kartlari böyle rezillikler yaşatmazlardi oyuncularina nvidia mecbur birakmazlardi insanlari ben bi karta 1000lira üzeri para veriyorsam tabikide ondan en iyi performansi beklerim para kolay kazanilmiyor.Resmen gidin ps4 yada xbox alin diye böle yapiyorlar çünkü pclerde oyunlarin kirilmasi olayini bir türlü önüne geçemiyorlar böyle olunca pc oyunculuğu sekteye uğruyor.nedenmi bi oyunu ps4 xboxta 300-500lira satiyoralr 3tane oyun aldin alsana 1tane daha ps4 parasi yok yeni harita yok yeni silah herşey parayla konsollarda pclerde daha özür bir ortam var bunu yok etmeye çalişiyorlar sadece en baştada amd geliyor ps4 anlaşmalari öyle çünkü nvidia böle bi anlaşma olmadiği için kalibrasyon ayarlari daha iyi üvey evlat muamelesi yapmiyorlar en azindan para hakkini aliyorsun ne kadar köfte okadar ekmek yane
    buradaki videoda adam en son cikan guncel kartini kullaniyor amd ve batman oynayamiyor yazik

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum 10 senedir sıkı bir amd kullanıcısıydım 5 farklı seriyi CF li CF siz kullandım. Kullandığum günden beride sürücü sorunları bir türlü düzelmedi zaman zaman azaldı ama hiçbir zaman nvidia kalitesinde sürücüler çıkaramadılar. Yeni teknolojiler yok. Nvidia sürekli gameworks kasıyor özelliklerin iyi olanı da var kötü olanı da ama en azından uğraşıyorlar. Physx var. Physx destekli bir oyunu amd de oynamak kabir azabı 100fps patlama, parçalanmanın yoğun olduğu sahnelerde 12fps ye falan düşüyor.

AMD bf4 de mantle çıkardı tek kartta performans az da olsa arttı directx e göre ama çift gpu kullanınca halen sorunlu oyun sırasında zamansız kilitlenip masaüstüne atıyor mantle hatası veya directx hatası ile görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti uyarısı çıkıyor. CF control panelinden açıp kapatırken pc kilitlenip siyah ekrana düşüyor. Bu tarz abudik gubidik saçma sapan hatalar. Hatta konsollar yeni nesle geçtikten sonra iyice salladı amd bu destek işini. Hele son çıkan crimson tam bir facia baktım olacak gibi değil 2x cf r9 280x i satıp gtx960 sli geçtim nefes aldım yemin ediyorum. AMD daha bu kafayla gitmeye devam etsin konsollar kurtaracak sanki onları her sene pazar payları daha da düşüyor. Şu anda tek avantajı biraz daha uygun fiyat. Haa nvidia'nın fiyat politikasını asla doğru bulmuyorum ama amd böyle olduğu sürece nvidia da parasını hak ediyor diyoruz doğal olarak. Hocam kusura bakma çok yazdım HAYIRLI SATIŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantasyFiRe -- 19 Ocak 2016; 23:55:35 >

• Yüzbaşı
    653 Mesaj

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

Eline sağlik kardeşim tam kanayan yaraya parmak bastin
    Fury X titan x rakibi olarak cikarttilar daha referans tasarim gtx980 geçemiyor gerisini siz düşünün bide dedilerki süper enerji tasarrufu olacak cikmadan önce bende sandim 750ti kadar felan elektirik harciycak 432watt nedir abicim ya doğru diper amd kartlara göre az elektrik harciyor ama rakibinin yarisi kadar yol kadedememiş yine yazik amd çalişanlara emeklere
    Bu alttaki listede referans tasarim gtx980 geömiş fury x i demek özel tasarim gtx970 furxy x performansi alabilcez overclockla neden 4kat fazla harcayan bi karta 4kati fazla para ödeyelim Saf saniyorlar insanlari artik sirf yeni teknoloji die alanlar var yazik

Adamlar yapmiş abi nvdia yapar bu saatten sonra amd bakar amd 2 en üst düzey gpusu bile tek gpu ile geçiyorlar
    |
    |
    FantasyFiRe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Aralık 2009

Durum
    Forumda değil

hocam aklın yolu bir şu an amd iyidir diyen adam anca kendini kandırır. şu anda bu işi en iyi nvidia yapıyor tartışmasız. Dileğim amd'nin hatta 3.bir firmanın nvidia seviyesine ve daha iyi teknolojilerle kartlar üretmesi. Üretsin ki rekabet artsın daha uygun fiyata daha kaliteli kartlar kullanabilelim seçenek bol olsun. Gidişat hiç de öyle görünmesede hayırlısı demekten başka çaremiz yok
    |
    |
    Bahsedilenler: Overlord7134

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

Aynen size katiliyorum rekabet olmazsa gelişme olmaz yoksa şuan hala intelin pentium işlemcilerini kullaniyor olurduk bu açidan amd tebrik ediyorum ama lütfen daha uygun fiyada daha iyi hizmet sunup nvidia ve intelin tek eline bizi birakmazlarsa memnun oluruz
    |
    |
    FantasyFiRe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    18 Ağustos 2006

Durum
    Forumda değil

Çok sıkı bir amd ekran kartı kullanıcısı olarak eleştirilere maalesef hak vermek zorundayım. Amd fiyat avantajı dışında nvidia ekran kartları karşısında yarışamaz duruma geldi maalesef. Yine bir amd kart alabilirim ancak fiyat avantajı yüzünden olur bu. Bazı oyunlarda nvidia denklerine göre daha iyi performans verdiği oluyor amd nin ama teknoloji, oyun desteği, sürücü desteği, stabilite vs. gibi sayılabilecek onlarca sebeple nvidia tercih sebebi olabilir. Bir de fiyat politikasını düzeltseler.
    |
    |
    Bilgilendirme sadece kartın garantisi eski kartın garanti süresinden devam etmektedir siteden kayıt açarsanız değişim olduğu gözükecektir kart yurtdışından onay geldiği için Vektron tarafından yeni bi ürün ile değiştirilmiştir eskin kartın şuan yurtdışına gönderilmiştir

|
    |

★★★VEKTRON INSIDE★★★
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Şubat 2013

Durum
    Forumda değil

780 ti + para takas da düşünür müsün

10 Şubat 2013

Durum
    Forumda değil

Monitör olarak da vg278hr var

|
    |

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

Pm attim
    |
    |
    evad3rs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    09 Şubat 2007

2K monitörde hangi ekran kartını kullanacaksınız peki? Hazırda başka ekran kartınız var mı?
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

Gtx 980 kullancam şimdilik 2k monitörden vazgeçtim aklimda rog swift vardi ama çoğu sürümleri sorunlu olduğun iyibir seçenek değil.
    1080p monitöre titan X fazla geliyor ve paraya ihtiyacim var o yüzden satiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 2 Şubat 2016; 18:05:17 >
    |
    |
    qnedim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    25 Ekim 2005

1 Not
    Satış ilanı olmaktan çıkmış Konu ekran kartı bölümüne taşınabilir. Aman dikkat edin çok kan akabilir

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Konu Sahibine Özel

|
    |
    rezes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    06 Haziran 2006

6 Not
    Bunun gibi ekran kartım olsa kasanın yan kapağını saydam yaparım. Direk monitörün yanına koyarım kasayı, keyfim estikçe bakar gururlanırım.
    -VIII- Güç Kaynağı Aldım 28,01,2015 /// "ogel" Traş Makinesi Sattım 09,02,2015 //// "MylifeisPC" GG Alışverişi Yaptım 31,03,2016 /// "sahinkeles" işlemci aldım 22,11,2016 /// 23,02,2019 "furkanbuyur" Güç Kaynağı sattım. ///DH Yöneticisi "deyvidey" 16.09.2017 Tamir Görmüş Bozuk Telefon Sattı///"mrtbyrkc" 02.01.2019 Ekran Kartı Aldım///12.02.2020 "Armag3d0N" 9 adet kitap alındı.///12.02.2020 "mercpool" 2 adet kitap aldım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Bitcoin
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.