Şimdi Ara

Satıldı Diablo 3 ROS Paragon 1228

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SATILDI Paragon şu anda 1228. Hesapta 110 milyara yakın gold var. Greater gemler en önemlileri(bane of trapped, taeguk, stricken, powerful vsvsvs.) 85 levele kadar mevcut. Normal gemler en yükseklerinden 20-30'ar adet chest'te mevcut. WD, DH, Monk ve Wiz olabilecek en iyi durumdalar, eksik itemleri yok. WD için olabilecek en iyi Hellfire Amulet mevcut(Black-WD). Barbar ve Crusader ile pek fazla oynamadım. WD ile greater rift 100 yapıldı, 110'a kadar yolu var.

Uygun Fiyattan bırakıcam

Hesap linki:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jakkoba-21820/hero/75121561

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 1 Kasım 2016; 21:7:16 >

• Jakkoba kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar kardeşim bir şeyi merak ettim WD ile solo mu yaptın 100 lwl gryi yoksa partycemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IchigoKurasaki

Hayırlı satışlar kardeşim bir şeyi merak ettim WD ile solo mu yaptın 100 lwl gryi yoksa partycemi

Öncelikle kendimize "100 solo yapan var mı?" diye sormamız icab eder.

WD için olabilecek en iyi HF amulet %20 Element+%100 CHD+%10 CHC'dir. %100 ve %10 çok da önemli değil (Bende doğru pasiflerle %18 cold, %19 fire ve %20 poison için %100/%10 var ama ben HF amulet'lerde aşırı şanslıyımdır) ama %15 element bile 1000 int'ten iyidir. 1000 int+500 int %20 element'ten daha iyi değildir örneğin.

Affix düşük olsa da eldiven güzelmiş asıl. Doğru HF amuleti bulmak yeni patch ile beraber çok daha kolay olacak, birden fazla makine düşme ihtimali ekleniyor. Ama T&T çok zor. Bendeki en iyi ancient T&T %7 asp, %20 area damage ve roll'lenmiş %50 CHD meselâ. %10 CHC yok.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Kdkfkfkfkgkflfpfpgğf evet leaderboardsa baktım şimdi WD 100 solo gr yokmuş ama ben sevinmiştim yani helal olsun bir kardeşimiz 100 gr yaptı diye kötü bir niyetim yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • Güncelll
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.