Şimdi Ara

|satıldı.| Creative G500 310RMS - 230Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürün ilk çıkan serilerdendir. Yani kapanma vs gibi sorunları bulunmamaktadır. Aslanlar gibi 1 sene kullandım. Halada kullanmaya devam ediyorum.
    Ürün için eksikleri söyleyeyim. Ürünün hoparlorlerını duvarda kullandığım için ayaklarını çıkarmıştım. Ayaklar malesef çöpe gitmiş bendne habersiz.
    Bu yüzden hoprlor ayaklaır yok fakat onlarsızda kullanılabilir. Bunun haricinde üründe donanımsal veya kozmetik olarak bir sorun yoktur. Şu anda bilgisayarıma bağlı. 250 lira istiyorum. Bakırköy - Osmaniyeden ürünü teslim alabılırsınız. Veya Kargo olursa alıcı ödemeli olur. PTT kargo ile uygun fiyatlı olabilir. Sistemi isteyen olursa özenle paketleyeceğim.

şimdilik temsili resim koyuyorum. Alıcı olursa sistemi toparlayacagım. Zamanım olursa resimlerinide çekerim. Hoparlorler üzerinde çizik bozuk vs hiçbirşey yoktur.
    Z5500 le ikisini beraber kullandım. Z5500ümü sattım. Ondan daha kaliteli ses verdiğine inandığım bi set. Bunuda askerlik nedeninden dolayı satıyorum.

İyi günler.

Zamanında süper ikilimdi.

|satıldı.|  Creative G500 310RMS - 230Lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misti -- 13 Nisan 2009; 15:56:34 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bende zamanında 2 adet aynı marka 4+1 i kullanmıstım ama ses de yukselme oluyordu ama kalite bozuluyordu z5500 ve g500 leri kullanırken bu durum nasıldı sanki tek bi sistemi kullanmak daha mantıklı gibi geliyor bna ...
  • olurmu ya kaliteli bir ses kartınız varsa çoğaltıcı ile süper oluyordu. Ama bu bir fantazi tabi tamamen gereksiz su andaki g500 ü 2 kademeye almıyorum bile. Tek sistem yeterli.

• Fiyatıyla z5500 den daha mantıklı bir alternatif olmuş (z5500 üde hiç beğenmem oda ayrı konu :)
    THX sertifikası da cabası.
    Hayırlı satışlar
  • Yeni fiyat 230 Liradır. Ürün sorunsuzdur.

• Millet krizde valla. 310RMS sistemi bu fiyata alan yok

• Wallahi aynısı bende var, Z5500 ü ne yalan söyleyeyim adam gibi hiç dinleyemedim ama asla satmam, 300 liraya bile düşünürüm satayım mı diye. 230 liraya bedava sistem. Bunu taşımaya değmez o paraya satmak filan:) Eşşek ölüsü gibi ağır bi anfisi var bir de ben 5 tane hoparlörleri sığdıramamıştım bir kere taşımak zorunda kaldığımda kutuya, sizinki sığıyor mu acaba
  • alıcı çıkarsa ben özenle paketleyeceğim

• pm attım..
  • superminator e rezervedir. Bi değişiklik olmazsa vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misti -- 12 Nisan 2009; 22:30:33 >

• superminator tarafından alınmıştır. Hayırlı olsun. Güle güle kullanması dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Misti

superminator tarafından alınmıştır. Hayırlı olsun. Güle güle kullanması dilerim.

Misti kardeşime bu güzel alışveriş ve yardımseverliğinden dolayı çok teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.