Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[SATILDI] Corsair Vengeance C70 Oyuncu Mid Tower Siyah Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SaySraq Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1
Cevap
1
Favori
934
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> Kasa >> [SATILDI] Corsair Vengeance C70 Oyuncu Mid Tower Siyah Kasa
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    522 Mesaj
    Referanslar: 55

Katılım Zamanı
    01 Ocak 2007

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde Corsair Vengeance C70 Oyuncu Mid Tower Siyah Kasa (CC-9011016-WW) oyuncu kasası bulunmaktadır. Ürünün kutu, köpük ve aksesuarları tamdır. Garantisi bitmiştir. Aktif olarak kullanıyorum.

Artık yeni bir kasa kullanmak istediğim için satıyorum.

Kasada kırık, vuruk, çatlak, çizik vb. görsel sorunlar yoktur. Sadece kablo gizleme bölmesindeki 3 adet siyah lastiğe el sürünce elinizde siyah iz bırakıyor.

İstediğim Fiyat : SATILDI @D3monHunter arkadaşımıza ürünü elden teslim aldı hayırlı olsun.
    Hızlı İletişim : 0535 663 9141

İstanbul içi elden nakit önceliklidir.
    Diğer illere kargo Havale / EFT sonrası karşı ödemeli gönderilir.
    TAKAS ve PAZARLIK yoktur.

Referanslarıma bakabilirsiniz. Sattığım ürünlerin sonuna kadar arkasındayım.

Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 22 Ağustos 2019; 0:3:43 >

|
    |

• Teğmen
    225 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    29 Mart 2007

Yarın elden teslim almak üzere arkadaşla anlaştık, hayırlısı bakalım.
    |
    |
    Alisveris yaptiklarim: Beycoast(Ekran karti aldim),Crow_eric(İşlemci aldim),İlyus(Hdd/Cd-rom aldim)Haluk33(Feel kasa aldim)Svideoz(Ram aldim)icarus777(Monitör aldim) Doç.Dr.Monitörcü(Lcd Monitör aldim)Kachus(Lcd Monitör aldim)mizrap(Slim psp aldım)Dual Core(Slim psp sattım)Ersintnt(modem sattım)Mrblack(5 adet ram aldım)Karakuş(Ekran kartı alındı)Dev@dam(psu alındı)ersinerenersineren(taso sattım) Euron Greyjoy(Steam hesabı sattım):DHoroHoro:D(gtx970 aldım)murat-60(xbox360 sattım)yvztr(2 tane ram aldım)cclareon1302(gtx780 sattım)hatrix(hd6870 sattım)kurs@tz(m65 pro rgb mouse aldım)captain america(rx580 aldım)Hey Jude(Corsair Void Pro Kulaklık aldım)afsinedremitli(r9 290 ekran kartı aldım)jacktheripper(rx580 aldım)cankut90(g920 shifter stand aldım)yusuf_114(i5-4670k 8gb ram h81 anakart aldım)magrofon(rx580 ve ryzen5 2600 işlemci aldım)heyysanadiyom(PS4 Pro 1tb 2Dualshock aldım).
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,152
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.