Şimdi Ara

[SATILDI] Core i7 3770K + AsRock Fatal1ty Z77 Professional

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
2.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar lga 2011e geçmek için başlıkta belirttiğim Core i7 3770K + Asrock Fatal1ty Z77 Professional Anakart ikilisini satıyorum.
    * İşlemci TR garantili ve yaklaşık 6 aylık bir üründür.Az ısınan Costa Rica Üretimidir.Faturası mevcut değildir.
    * Yaklaşık 1 aydır O.C yapılamdan sistemde kullanmaktayım.Stok fanı kutusu vs. mevcuttur.
    * Anakart Yurtdışından getirtilmiştir. Sorunsuz bir şekilde işlemci ile beraber 1 aydır kullanmaktayım. Kutusu ve İçeriği mevcuttur.
    * İki ürün için istediğim fiyat XXX'dir.İki ürün birlikte satılacaktır. Tek satış ayrı ayrı alıcı olması halinde olabilir.
    * İkiliyi almayı düşünen Ciddi alıcılara fiyatta kolaylık sağlarım.Yeterki Laf olsun diye fiyat sormayın.
    * Takas lga 2011 işlemcilerden 3820 ve anakart olarakta Asus Rampage 4 Extreme/Formula vb anakartlar ile..
    * 4gb GTX680/7970 gibi üst seviye ekran kartları ile olabilir.teklifte bulunarken ürünün Garanti fatura ve fiyat farkını mutlaka belirtiniz.
    * Ürünlerin garantili ve faturalı olması öncelikli tercihimdir.
    * İstanbul içi elden teslim, şehir dışı kargo ücreti alıcıya aittir.Öncelikli tercihim istanbul içi Elden satıştır.
    * İLAN HERTÜRLÜ YORUMA KAPALIDIR. LÜTFEN HERTÜRLÜ ÖNERİ,YORUM,SORU,SORUN İÇİN PM ATALIM. GEREKSİZ MESAJLARDAN KAÇINALIM.
    Resimler kısa zamanda Eklenecektir.Temsili resimler aşağıdadır.
     [SATILDI] Core i7 3770K + AsRock Fatal1ty Z77 Professional

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squadd -- 25 Temmuz 2013; 21:08:19 >

• hayırlı satışlar =) fiyatlar güzel bana rakip mi olacağaaaan
  • sağolun.Rakiplik değilde istediğim lga2011 anakartı bulunca satayım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

sağolun.Rakiplik değilde istediğim lga2011 anakartı bulunca satayım dedim :)

Hayirlisi olsun hakkinda. 3930k mi kullanacaksin,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan1980
    Hayirlisi olsun hakkinda. 3930k mi kullanacaksin,

Sağolun. Şimdilik 3820 ile davam etmeyi düşünüyorum.
  • ayrı ayrı satıyormusun ? eğer satıyorsan anakart fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hexadecimel

ayrı ayrı satıyormusun ? eğer satıyorsan anakart fiyatı nedir?

Pm İle cevapladım.
  • Iyi satislar Yusuf zamaninda lga2011 al demedim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol abi.dedin aam dinlemedik işte :S Kısmetse bu sefer geçecem 2011e
  • sistemim olmasaydı alacağım ürünlerdi gayet güzel hayırlı satışlar :)))
  • Sana 450 TL'ye 3820 buldum:)) Bu arada iyi satışlar dilerim.
  • Noobkiller
    Teşekkürler

Gerginix
    Sağol Umut abi
  • pm atıldı
  • pm
  • Pmler cevaplandı. Satış devam etmektedir.
  • Banada uygun pc ayarlayabilirmisin @Gerginix

• quote:

Orijinalden alıntı: umdt

Banada uygun pc ayarlayabilirmisin @Gerginix

Elimdeki kendime ait islemciyi kastemistim. Yani pc veya 2. El isi ile ugrasmiyorum:)

• hocam 3770k yı satmaya değmez 3820k cpu almışken 3930k alsan bir şeye benzerdi ya 3770k 3820k dan daha iyi deilmi
  • 3770K 3820'den genel performansta burun farkıyla daha iyidir. Tek çekirdek perfomansında 3770K lehine fark biraz daha açılır. fakat 3820'nin OC yeteneği çok daha iyidir. 3770K ile yapılacak OC'nin ısınma sorunu da cabasıdır. OC yapmayacak biri için her iki işlemci de yine yeterli olmasına karşın 3770K dahili grafik de hesaba katıldığında (ekran kartı arıza verdiğinde dahili ile idare edilir) daha cezbedici görünmektedir. 2011 sokete geçişte 3820 tercih etmek ise QUAD RAM - OC ve 2011'in yeni nesil işlemcilerinde soket değişimi olmaması gibi amaçlar taşıyorsa ucuz bir geçiş anlamına gelir, 4930K'ların mümkün olduğunca ucuzlamasını, masrafı düşük tutarak beklemek demektir. Öteki türlü 1155'ten 2011'e geçildiğinde terfi edilmek isteniyorsa, 3930K elbette mantıklı tercihtir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.