Şimdi Ara

SATILDI Core i5 2500K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Daha düne kadar kullanmakta olduğum Intel Core i5 2500K işlemcimi, anakartımın bozulması sebebiyle satıyorum. Hazır yeri gelmişken yeni nesile geçeyim diyorum

Stok fanı, kutusu, garantisi yoktur. Sadece işlemci satılıktır. Güçlü bir soğutucu ile 4.8 GHz hızlarında stabil çalıştırabilirsiniz.

Kartal - Kadıköy arasında elden teslim yapılabilir. Kargoyu alıcı öder. Takas, sadece Core i3 4130 ile yapılabilir. Başka hiçbir ürünle ilgilenmiyorum.

İşlemcinin tüm özellikleri

SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exceedinglimits -- 27 Mayıs 2014; 17:53:52 >

• Bence baya bi ucuza Satıyorsun arkadaşım .Bu fiyattan pazarlık edennin Kafasına vur :D
  • almak için pm
  • bende almak icin pm attım
  • 3 saatte 20 alici buldugum hicbir ilanim olmamisti :) Tesekkurler herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostum rica ediyorum pazarlik etmek icin mesaj atanlari ifsa et burada
  • Bakalım kime satılacak. Hayırlısı olsun.
  • Sansli DH takipcisi sevenisev isimli kullanici olmustur. Herkese tesekkurler.

Pazarlik icin mesaj atan bir kisi var, o da "10 TL fazla vereyim bana sat" diyordu :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostban3

Sansli DH takipcisi sevenisev isimli kullanici olmustur. Herkese tesekkurler.

Pazarlik icin mesaj atan bir kisi var, o da "10 TL fazla vereyim bana sat" diyordu :))

hocam şunu belirteyim ben insan gibi size mesaj attım hatta tlf nunuzu istedim ama tenezül edip dönmediniz bile aynı şey size yapılsa siz ne yapardınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

quote:

hocam şunu belirteyim ben insan gibi size mesaj attım hatta tlf nunuzu istedim ama tenezül edip dönmediniz bile aynı şey size yapılsa siz ne yapardınız

Dostum selamlar,

Bilgisayarim patladi diye yazdim, 20 kisi mesaj atti dedim ayrica. Tum mesajlara cepten donmem ne kadar mumkun acaba? Aninda elden teslim isteyen sevenisev isimli kullaniciyi sectim ve sattim. Bu kadar yani olay.

Siz ne yapardiniz peki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

quote:

Dostum selamlar,

Bilgisayarim patladi diye yazdim, 20 kisi mesaj atti dedim ayrica. Tum mesajlara cepten donmem ne kadar mumkun acaba? Aninda elden teslim isteyen sevenisev isimli kullaniciyi sectim ve sattim. Bu kadar yani olay.

Siz ne yapardiniz peki?

peki ilanınıza ilk ben yazdım almak için pm diye bunun acıklamasını yaparmısın lütfen

• Ben baktigimda 17 mesaj vardi. Hizlica aralarinda gezerken, 1 saat sonra gitmeyi dusundugum Kadikoy'de elden teslim yapmayi teklif eden birini gorunce hemen numarami verdim ben de.

Yuksek fiyata urun koyarsin, millet kufreder.
    Normal fiyata urun koyarsin, "Bak surada x kisisi 1000 tl ucuza satiyor" der.
    Kelepir fiyata satarsin, "Bana niye satmadin?" diye cikisir.

Ben de hala hiyar gibi DH Forum'dan satis yapmaya calisiyorum. Niyeyse...

• quote:

Ben baktigimda 17 mesaj vardi. Hizlica aralarinda gezerken, 1 saat sonra gitmeyi dusundugum Kadikoy'de elden teslim yapmayi teklif eden birini gorunce hemen numarami verdim ben de.

Yuksek fiyata urun koyarsin, millet kufreder.
    Normal fiyata urun koyarsin, "Bak surada x kisisi 1000 tl ucuza satiyor" der.
    Kelepir fiyata satarsin, "Bana niye satmadin?" diye cikisir.

Ben de hala hiyar gibi DH Forum'dan satis yapmaya calisiyorum. Niyeyse...

hocam donanımhaber bağımlılık yapıyor..burdan çıkmanın tek yolu var oda ölmek :)
    harbiden o fiyat verince alamayanlar kızıyor normal ...bence siz sakin olun yeter..bu arada bir daha o fiyata satmayın istanbulda beklenen deprem oluyor zannettik, taaa ankaradan :)
    hayırlı olsun bu arada :)

• Forumda etik değerler oluşmamış anlaşılan.Ben çok şey kaçırdım ilk pm ye satılan.

• Biraz ucuz olunca sitenin en çok satış yapan üyeleri bile utanmadan sıraya girmiş yazık!
  • Ucuza işlemci varmış dediler geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Tamam

Biraz ucuz olunca sitenin en çok satış yapan üyeleri bile utanmadan sıraya girmiş yazık!

Bence de haklısın sana katılıyorum. Ben şahsen sattıgım hersey kendı kullandıgım ve elden cıkardıgım ürünlerdir.Ama bazıları burda işi resmen ticarete dökmüş. 30-40 lira kar edeyım diye her uygun ılana zıplıyorlar. Bırakın da ihtiyacı olan durumu kötü olan insanlar alsın.(Sadece kullanıcı olanlar)Çoğunuda takip ediyorum kaça alıp kaça sattıklarınıda biliyorum. Bazıları cıkıpta sen bunu 10 a aldın 30 a satıyorsun dıye biri ilana yazsa kıyamet kopuyor
    NOT: İlanı ilk gören kişilerdenim. Lakin ihtiyacım yoktu.Giripte alayım kenarda dursun 50-100 birine satarım demem hayatta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.