Şimdi Ara

(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 (( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi
    Makineyi bir hevesle foto hobisi için aldım ama daha sonra kenara koydum?. 200 adet fotoyu geçmemiştir çektiğim fotoğraf. Zaten incelediğinizde sırfırdan farkı olmadığını anlarsınız. Uzun süredir kullanmıyorum, garantiside yeni bitti.

ÜRÜNDE HERHANGİ BİR ÇİZİK VE DARBE YOKTUR.

BAĞLANTI KABLOLARI TAMDIR EKSİK YOKTUR.

YANINDA 32 GB SANDİSK HAFİZA KARTIYLA VE CANONUN ORJİNAL ÇANTASIYLA VERİCEM.

MESAJ YOLUYLA ULAŞABİLİRİSİNİZ.

TAKAS YAPMIYORUM.

FİYAT SONDUR.

KAMERANIN DETAYLI ÖZELLİKLERİNE BU BAĞLANTILARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ:
    https://www.epey.com/dslr-fotograf-makinesi/canon-eos-800d-18-55mm.html
    https://www.canon.com.tr/cameras/eos-800d/specifications/

(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi
    (( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi(( SATILDI )) Canon 800D 18-55mm IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi
    Fiyat : 4500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.