Şimdi Ara

SATILDI ..BUGÜN GELİP ALANA 230TL SATILIK TAKASLIK POWERCOLOR HD7850 1GB GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
2.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha alt düzey kart ile takaslık yada nakit satılıktır. oc denemesi bile yapılmadı. çok fazla oyun oynayan biri değilim.temiz sorunusuz yaklaşık 10 ay daha garantili bir kart.

kutu içerik ve irsaliye mevcuttur.vatan garantilidir.

PS3 VEYA XBOX360 İLE DE TAKAS OLABİLİR
    YADA ANAKART İŞLEMCİ RAM 3 LÜSÜ VEYA ANAKART İŞLEMCİ İLE DE TAKAS OLABİLİR
    FİYAT: takas fiyatı değişir nakit bugün için l pazarlıksız SATILDI.

linkteki kartın aynısı.

http://www.gold.com.tr/powercolor-hd7850-1gb-gddr5-ekran-karti_u
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BİG-77 -- 11 Haziran 2014; 8:22:20 >

• sağlam karttır
  • http://www.vatanbilgisayar.com/hd7850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti-10605.html

Revize için takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat sabit şimdilik.ancak pazarlık herzaman yaparız.
  • Dostum sifiri ile arasinda 34 TL fark var bu fiyata zor satarsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunuz

Dostum sifiri ile arasinda 34 TL fark var bu fiyata zor satarsin.

Alacaksan pm at görüşelim kardeş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancak bir iki hafta icinde olur o dostum
  • elimdehttp://www.webdenal.com/inno3d-inno3d-9800gt_285355.html kart var.
    2011 yılı haziran ayında bir pc den almıştım.
    kutusu, bitmiş olan garanti belgesi var, fatutası YOK.
    fanı bozuldu 1 yıl önce bu fandan aldım
    http://pckoloji.com.tr/ekonomik-ekran-karti-sogutucusu-arctic-cooling-accelero-l2-pro/
    herhangi bir sorunu yok kartımın düşünürmüsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakuz28

elimdehttp://www.webdenal.com/inno3d-inno3d-9800gt_285355.html kart var.
    2011 yılı haziran ayında bir pc den almıştım.
    kutusu, bitmiş olan garanti belgesi var, fatutası YOK.
    fanı bozuldu 1 yıl önce bu fandan aldım
    http://pckoloji.com.tr/ekonomik-ekran-karti-sogutucusu-arctic-cooling-accelero-l2-pro/
    herhangi bir sorunu yok kartımın düşünürmüsün.

Sağol dostum.daha yeni kart tercihim.

• Elimde ATI xfx hd 6870 1 gb ekran kartı var 6 aylık garantisi devam etmekte ve hiçbir sorunu yok. İlgilenirseniz pm atın detayları konuşalım:)
  • Ürünün 2Gb olan modeli 330 TL zaten bu birde 1 Gb fiyatı bi güncelle istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

Ürünün 2Gb olan modeli 330 TL zaten bu birde 1 Gb fiyatı bi güncelle istersen

git ordan al kardeş o zaman ..
  • pm
  • bugun elden 180 TLye satıldı. fiyat revize yoksa satamassın öyle günceller durursun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srtsrt07

bugun elden 180 TLye satıldı. fiyat revize yoksa satamassın öyle günceller durursun :)

180tl ye 6850 satılıyor.piyasadan az çok haberim var.seni ilgilendirmez kardeş ister güncellerim ister güncellemem.teklifin varsa pm at görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipdiri

quote:

bugun elden 180 TLye satıldı. fiyat revize yoksa satamassın öyle günceller durursun :)

180tl ye 6850 satılıyor.piyasadan az çok haberim var.seni ilgilendirmez kardeş ister güncellerim ister güncellemem.teklifin varsa pm at görüşelim.

piyasa uzmanı konuştu. satılıyor demişsinde 180 tlye artık kimse 6850 almıyor. 180-200 arası 7850ler var. gtx460 hd6870 ayarında bi kart. ve 7850 gtx460 ı 2 ye katlıyor. gtx460 120 liraya alıcı buluyor. bi sadece uyarıyoruz. söylememek değil öğrenmemek ayıp :)
  • quote:

quote:

quote:

piyasa uzmanı konuştu. satılıyor demişsinde 180 tlye artık kimse 6850 almıyor. 180-200 arası 7850ler var. gtx460 hd6870 ayarında bi kart. ve 7850 gtx460 ı 2 ye katlıyor. gtx460 120 liraya alıcı buluyor. bi sadece uyarıyoruz. söylememek değil öğrenmemek ayıp :)

arkadaaş ben başka forumdamıyım.gözümemi inanıyım sana mı.sen 150tl ye daha çok ararsın 7850.bak işine boş muhabbete gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaaş ben başka forumdamıyım.gözümemi inanıyım sana mı.sen 150tl ye daha çok ararsın 7850.bak işine boş muhabbete gerek yok.

herşeyi boşverde 150 tlye 7850 aradıgımı nasıl anlamayı başardın çok merak ediyorum :)

• quote:

180-200 arası 7850ler var.

nezaman nerede kim sattı yahu ben niye göremedim link atarmısınız? benim bildiğim 7850 ler 1 gb olanları durumlarına göre 250 300 arası 2 gb olanları 300 ile 350 arası gidip geliyor tabi garantililer, garantisizler ve yurt dışı ürünlerden bahsetmiyorum.150 200 tl arasına 5850/5870/6850/6870 ler gidiyor gördüğüm kadarıyla. ha şu vardır adam çok sıkışmıştır anındada satılmıştır o tür ilanlar oluyor ama herzaman değil. genelliklede sahtekarlar yapıyorlar milleti dolandırmak için. neyse ilan sahibi arkadaşım kusura bakmayasın sadece merak ettim arkadaş yazmış ama link göremedim o yüzden link istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

180-200 arası 7850ler var.

nezaman nerede kim sattı yahu ben niye göremedim link atarmısınız? benim bildiğim 7850 ler 1 gb olanları durumlarına göre 250 300 arası 2 gb olanları 300 ile 350 arası gidip geliyor tabi garantililer, garantisizler ve yurt dışı ürünlerden bahsetmiyorum.150 200 tl arasına 5850/5870/6850/6870 ler gidiyor gördüğüm kadarıyla. ha şu vardır adam çok sıkışmıştır anındada satılmıştır o tür ilanlar oluyor ama herzaman değil. genelliklede sahtekarlar yapıyorlar milleti dolandırmak için. neyse ilan sahibi arkadaşım kusura bakmayasın sadece merak ettim arkadaş yazmış ama link göremedim o yüzden link istiyorum

usta powercolorun düz hd7850 si sıfırı vatanda 300 TL idi. bu karta ikinci el 250 tl verirmisin ? kimse vermez. fiyatı makul olmak zorunda satılabilmesi için. 200 tl idi bende indirim istedim 180 e bıraktı bende aldım. forum üzerinden değil sahibinden.com üzerinden aldım. hd6970 ide 200 tLye almıştım 2 GB olanını. fiyatlar böyle yani. insanlar ucuz arar, bulur, alır. bu işler böyledir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.