Şimdi Ara

[SATILDI] Athlon x4 950 4C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Satılık AMD Athlon x4 950 4 çekirdekli işlemci.
    Kutusu fanı faturası ve garantisi vardır.Teknobiyotik'ten(Akortek) aldım.
    Kodu:AD950XAGABBOXhttp://www.cpu-world.com/CPUs/Bulldozer/AMD-Athlon%20X4%20950.html
    FİYAT:SATILDI
    Pazarlık payı yoktur.

İlana mesaj yazmayın.Sadece P.M atın.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 13 Aralık 2019; 17:51:16 >

• Athlon x4 950 işlemci NighTBlues rumuzlu forumdaşımıza satılmıştır.
  • Kargonun geç gelmsesi alıcınuın seçtiği kargo firması ile alakalıdır.
    Alıcı ücret havalesi sonrası kargo, tarafımdan aynı gün içersinde gecikmesiz şekilde yapılmıştır.
  • Sanki seçenek bıraktın da. Aras ya da Ptt dedin. Sürat ile anlaşmam vardı ama basit bir alışverişi uzatmak için Ahiret soruları sorduğun için ve kargoyu da Aras veya Ptt olmazsa göndermem uzar dediğin için Pttyi seçtim. Kargonun geç gelmesi konusunda da hiç bir şey demedim sana. Ama halen uzatıyorsun. Sanki şikayet ediyorum kargo konusunda.
  • Tek söylediğim bu işlemcinin her anakart-chipsette ve yüklü bios'ta çalışmadığı söyledim ki sorun yaşama diye.Başka bir soru filan sormadım.
    Benden işlemcinin sorunsuz çalıştığının kanıtı olarak video çekmemi istedin, bende çektim sana gönderdim..Benim verdiğim cevaplara çok geç cevap yazdın ve süreci uzattın.Boşuna Ahiret soruları diye içi boş abartı yapmayın.

Aras ve PTT dışındaki firmaların şubelerine gidemeyeceğim için Kurye çağıracağımı size söylemiştim.Çağırdığım Kurye'nin gelmesi ortalama 1-2 gün sürüyor.Bazen hiç gelmiyor.
    Sizin yazdığınız gibi "şu firmayla göndermem" diye birşey KESİNLİKLE söylemedim.
    Sİze bu durumu anlattım, sizde PTT kargoyu seçtiniz.Bende aynı güm içerisinde kargoyu yaptım.

Malum yıl sonu indiirm sezonunda olduğumuz için kargo firmalarının ÇOĞU geç teslimat yapıyor.
    Sürat kargo ile anlaşmanız olduğunu bana söylemediniz.Söyleseydiniz Sürat kargo Kurye'si gelip kargoyu teslim alırdı.

Peki neden kargo'nun "1 hafta geç geldiği" ile BENİMLE ALAKASI olmayan bir şeyi BANA REFERANS oalrak yazdınız ?
    Bu referanssın farklı anlaşılabilecieği üzere bir önceki mesajı yazdım.

Olur da ileride birine referans vereceğimiz zaman azcık düşünerek yazın.

edit:İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 11 Ekim 2020; 19:45:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.