Şimdi Ara

SATILDI ASUS VX238 1ms 23' DVI HDMI Gaming Monitör Dahili Hoparkör (tv olarak kullanılabilir) 275tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SATILDI ürünü xbox one x e bağlamak için almıştım forumdan, konsolu satınca monitörde boşa çıktı onuda satıyorum, ekran 1adet derin çizik mevcut ve gördüğüm kadarı ile 1 adet de ölü pixeli var,uzun süre bakınca dikkat bile etmiyorsunuz bende ilk başta tepki gösterdim ama alışınca dert olmuyormuş gerçekten :) samsun için elden teslim tercih sebebi şehir dışı kargo olur anlaşma kargo ile uygun gönderirim.
    özellikleri:
    Boy : 23"
    Ekran : LED
    Çözünürlük : 1920x1080
    Çıkışlar : VGA , 2xHDMI , DVI
    HZ : 60Hz
    Ürün Kodu: VX238H

ÜRÜN LİNKİ

çiziği göstermek için resim ekledim.

SATILDI ASUS VX238 1ms 23" DVI HDMI Gaming Monitör Dahili Hoparkör (tv olarak kullanılabilir) 275tl
    SATILDI ASUS VX238 1ms 23" DVI HDMI Gaming Monitör Dahili Hoparkör (tv olarak kullanılabilir) 275tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açık değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 17 Ocak 2019; 19:20:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.