Şimdi Ara

[SATILDI] Asus Strix 1080ti OC Ed.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Fiyat SATILDI 22.07.2017 Vatan faturalı. Şubat 2019 tarihinde sahibinden üzerinden satın aldım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. RTX serisini denemek için RTX2080 aldım, bir süre bunu kullanacağım, ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum. Satın aldığım kişi faturayı firmasında kullandığı için fiziksel faturası yok, faturanın resmi ektedir. Satan arkadaşa "bununla miningmi yaptın" diye sorduğumda mining rigi olduğu ancak bu ürünü evindeki bilgisayarında kullandığı konusunda yeminler etti, ben sıkıntı etmedim, sizin içinize sinmeyebilir. Ne sizin nede benim vakit kaybım olmaması açısından belirtme ihtiyacı duydum.

Satış İstanbul'un uygun bölgelerinde elden teslim, elden teslim alamayacak arkadaşlar için önce havale ardından kargo şeklindedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Not: Ürünü forumdan bir arkadaşa sattım. Yaptığı kontrollerde fan tarafındaki ledlerde sorun olduğunu farketti, ben dikey olarak kullanmadığım için farkına varmamıştım. Ürünü geri alıp servise gönderdim 20.09.2019 itibariyle servisten geri geldi. Servis raporuda resimlere eklendi. Her ne kadar servis raporunda biosu güncelledik deselerde GPU-Z'den bakınca son bios yüklü görünmüyor, ancak sırf bunun için tekrar servise geri göndermek istemedim.

Bugün gelince stok olarak testleri yaptım, sonuçlar.
    Fire strike sonucu: https://www.3dmark.com/fs/20487806
    Time spy sonucu: https://www.3dmark.com/spy/8594773

[SATILDI] Asus Strix 1080ti OC Ed.

[SATILDI] Asus Strix 1080ti OC Ed. [SATILDI] Asus Strix 1080ti OC Ed. [SATILDI] Asus Strix 1080ti OC Ed.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 29 Eylül 2019; 21:13:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.