Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[SATILDI] Asus ROG Front Base

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
328
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      86 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      25 Eylül 2010

Durum
      Forumda değil

18 Aralık 2016 20:23:31 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      1
      1 [SATILDI] Asus ROG Front Base
      Ürün @antitez21 nikli arkadaşa satılmıştır.

03.09.2015 tarihli fatura ile Vatan'dan alınma. Kutusu mevcut, kontrol kablosu jelatininden açılmadı, ekranı çiziksiz. Fan kontrolcüsü niyetiyle aldım ama Asus anakart zorunluluğu varmış, ileride belki Asus anakart alırım diye elden çıkarmadım, öyle dekordan duruyor kasada. Satın almadan önce anakartınızla uyumlumu değilmi kontrol edin lütfen, sorumluluk size aittir. İstanbul/Maltepe metrodan yada o güzergahtaki diğer istasyonlardan elden teslim edebilirim, evime gelipte çalışıyormu diye kontrol edipte alabilirsinizde, siz bilirsiniz. Diğer arkadaşlara önce havale sonra kargo usulü gönderebilirim. Kargo ücreti bana ait. Fiyat sondur. Dileyen arkadaşlar 160'a satılan garantisizlerden alabilirler.
      http://www.vatanbilgisayar.com/asus-cift-kizakli-oyun-paneli.html
      https://www.asus.com/tr/Motherboard-Accessory/ROG_Front_Base/overview/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
      Fiyat : 185 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Maltepe Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

• Teğmen
      249 Mesaj
      Referanslar: 27

Katılım Zamanı
      22 Mayıs 2013

Durum
      Forumda değil

14 Aralık 2016 18:11:31
      bir diyorsunuz ki anakartım uygun değil ondan satıyorum, bir diyorsunuz evime gelin deneyin.. burada çelişki yok mu

ÖNEMLİ OLAN İNSAN OLMAK,MEŞHUR SLOGANIMIZ; PEKİ SİZCE NEDİR İNSAN?

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM:burak74, 1906nedir, B3htin, ~kasva~,District7, J_skellington, deathsoul1985,Helsinki Vampire,Urzais100,gallorda,fatates,hrnayn,emrdmr1,Urzais100,marins,plextor,geek90,chrissrathfield,
      Renji-tr,AC Kırıklar,Carniveann,alperemr.ERSİNN_D,H_QmR,peacer,bymetx,Tenacious D,IzraeI,Nessarien
    • Çavuş
      86 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      25 Eylül 2010

Durum
      Forumda değil

14 Aralık 2016 18:31:30 Konu Sahibi
      Niye çelişki olsun, power kablosunu bağlayacağım, çalışıyormu çalışmıyormu göreceksiniz. Ürünü Asus anakartınıza monte edince hız aşırtma vb fonksiyonları çalışmıyorsa, konuda zaten garantili olduğunu söylemişim, servise gönderirsiniz. Bu konuda niye yalan söylediğimi düşündünüz anlamadım. Yalan söyleyecek olsam "ürünü aldım asus anakartımda kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok" filan derdim. Bende evime tanımadığım insanları getirme meraklısı değilim.
      Bu arada ürünü kasadan sökerken aşağıdaki resimde kırmızıyla işaretli bölgede görülen, power kablosunun bağlantı yönünü belirten plastik parçayı kırmışım (o kısım artık L şeklinde değil I şeklinde), ancak ürünün çalışmasına bir etkisi yok, kabloyu nasıl takmanız gerektiğini belirten bir işaret sadece.

Çalışıyordan kastımda budur;

• Teğmen
      249 Mesaj
      Referanslar: 27

Katılım Zamanı
      22 Mayıs 2013

Durum
      Forumda değil

14 Aralık 2016 18:35:22
      teşekkür ederim açıklamanız için. çok emek vermişsiniz. hakkınızı helal edin. çok sağolun
      |
      |

ÖNEMLİ OLAN İNSAN OLMAK,MEŞHUR SLOGANIMIZ; PEKİ SİZCE NEDİR İNSAN?

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM:burak74, 1906nedir, B3htin, ~kasva~,District7, J_skellington, deathsoul1985,Helsinki Vampire,Urzais100,gallorda,fatates,hrnayn,emrdmr1,Urzais100,marins,plextor,geek90,chrissrathfield,
      Renji-tr,AC Kırıklar,Carniveann,alperemr.ERSİNN_D,H_QmR,peacer,bymetx,Tenacious D,IzraeI,Nessarien
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      Referanslar: 128

Katılım Zamanı
      08 Temmuz 2006

14 Aralık 2016 22:00:15
      Anakartınızın sitesine bakın ROG_EXT çıkışı yoksa bu ürün işinizi görmez. Havalı bir ürün ama keşke işlevleri Asus anakart dışında da çalışabilseymiş (çalışır ama süs gibi). Beğendiğimi söylemeliyim. Hayırlı satışlar.
      |
      |

Reklamlar
SEO
chat.gen.tr
SEO
paykasa
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.