Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILDI ASUS HD6950 DCU II 2 gb!

2
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      134 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      30 Mayıs 2012

Durum
      Forumda değil

28 Ocak 2013 21:54:45 Konu Sahibi
      Kasım 2011, vatan faturalı asus 6950 dcu ii 2gb kartımı Nvidia 600 serisinden bir kartla takas etmeyi ya da satmayıdüşünüyorum, takas içinözellikle ASUS kartlar tercihimdir, 660 ti den aşağısını Kesinlikle düşünmüyorum.Lütfen kutu içeriği eksik, garantisiz, faturasız ürünler için teklif yapmayınız.Tekliflerinizi PM üzerinden kargo sizden olmak üzere yapınız lütfen.Anlaşırsak, Havaleyi yaparım, kart elime geçer sistemime takarım, ve 1 saat içinde de kargoya veririm.Satılma durumunda da havale geçtikten sonra 1 saat içinde yurtiçi/aras/mng/ ya da herhangi bir kargo ile orj paketinde yollarım.

Kartımın Özellikleri, : Garantisi devam etmekte, kutu içeriği tam ancak dış kutusu biraz yırtıldı, içindeki 2. kutuda sıkıntı yok, oc filan yapmadım modlu değil, belki modlanıyordur bilmiyorum.OC yapmadım karta, yüklenmedim de çok 1680*1050 de kullanıldı hep, düzenli temizliği yapıldı, tertemiz durumda,bir yıla yakın garantisi devam etmekte.Satma sebebim yeni bir kart alma isteğim, Full HD çözünürlükte kullanmak için daha üst düzey bir ekran kartına ihtiyacım var.

Satın almak isteyenler için fiyat 350 lira!! Sanal pazar üzerinden de ilan açabilirim sıkıntı yok ordaki fiyatı 365 lira olur.İlgilenen, merak eden arkadaşlara Çarşamba günü Foto,benchmark,gpu z görüntüsü atabilirim.

Durum budur arkadaşlar, herkese iyi forumlar, iyi satışlar alışlar =)
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moriah -- 28 Şubat 2013; 15:58:58 >

|
      |

Tüm ürünlerimin kargosu alıcı ödemelidir. İzmir içi elden teslim edebilirim.

• Yüzbaşı
      464 Mesaj
      Referanslar: 45

Katılım Zamanı
      05 Temmuz 2011

Durum
      Forumda değil

30 Ocak 2013 13:50:28
      Ürun tarafimdan alinmis havale yapilmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İ5 7400 3.00Ghz / Asrock B250M PRO / Team Elite Plus 16GB DDR4 2133Mhz / Galax GTX970 4GB SNİPER EDİTİON EXTREME O.C. / WD 1TB HDD 64MB 7200Rpm / High Power 500w +85 plus / Dark Sentinel 4x Red Led / Win10 Pro / Logitech G300s
    • Teğmen
      134 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      30 Mayıs 2012

Durum
      Forumda değil

30 Ocak 2013 16:08:59 Konu Sahibi
      Güle güle kullanın :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Tüm ürünlerimin kargosu alıcı ödemelidir. İzmir içi elden teslim edebilirim.
Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.