Şimdi Ara

[SATILDI] ASUS GTX 560 TI DCU2 1 GB ( ANKARA - Elden teslim )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayar faturalı, faturanın örneğini de mesajıma ekledim. 16 Aralık'a kadar garantisi var. Diğer donanımlar da aynı faturada olduğu için orjinal faturayı veremeyeceğim.
    Kutu içinden çıkan SLI köprüsü de yanında verilecektir.
    "Hiç overclock yapılmamıştır" demeyeceğim, overclock yaptım Voltaj vermeden 920 MHz'de problemsiz çalışıyor, kendi oc profilimde 900 MHz'e overclock yaparak kullandım. Overclock yapılmış şekilde Metro L.L ve Watch Dogs'un bir kısmını oynadım (toplamda tahminen 10 saat civarı), onun haricinde overclocklu kullandığımı hatırlamıyorum. Önemli ayrıntı: voltaj vererek kullanmadım.
    Ekran kartının soğutucusunu hiç sökmedim fakat soğutucunun yan taraflarındaki 4 küçük vidayı farklı bir soğutmayı ekran kartının üzerine tutturmak için bir sefer sökmüştüm. Vidalardan birisinde çevresinde küçük bir çizik var, üst sırada sağdaki resimde görülüyor zaten.

Söylediğim şeyler dışında ekran kartında hiçbir fantezi denemesi yapmadım. Alıcı olan kişiye test imkanı da tanımak isterim, o konuda pm'den haberleşilir.

İstediğim fiyat 230 Tl. (Bayramdan önce acil satılık olduğu için 220 tl yazmıştım, 200 veren olsa satacaktım ama şu an öyle bir durum yok)
    Teklifleri PM'den gönderebilirsiniz.

[SATILDI] ASUS GTX 560 TI DCU2 1 GB ( ANKARA - Elden teslim )  [SATILDI] ASUS GTX 560 TI DCU2 1 GB ( ANKARA - Elden teslim )

[SATILDI] ASUS GTX 560 TI DCU2 1 GB ( ANKARA - Elden teslim )  [SATILDI] ASUS GTX 560 TI DCU2 1 GB ( ANKARA - Elden teslim )

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 12 Ekim 2014; 21:45:06 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Satıldı...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.