Şimdi Ara

(SATILDI) Asus GeForce GTX980 ROG STRIX OC edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün sıfır ayarındadır, garantisi devam etmektedir(Garantisinin ne kadar kaldığını faturaya bakıp güncelleyeceğim ). Temiz ve az kullanılmıştır, herhangi bir o.c denemesinde bile bulunulmamıştır. Kutusu ile beraber sıfır ürün gibi verilecektir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.(SATILDI) Asus GeForce GTX980 ROG STRIX OC edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 13 Ocak 2017; 11:47:4 >

• 1070'ler 1500 liradan satılıyor, 2-3 gün önce 980ti 1100 liraya satıldı bilginiz var mı fiyatlardan hocam?

Fiyat güncellemesi yaparsanız sizin faydanıza olacaktır satılması açısından.
  • 800 tl tam eder fiyatı olacaktır. 👍🏻

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım, ortalama 2. el satış fiyatı nedir bu ürünün ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 2 Ocak 2017; 13:27:47 >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    1000 lira civarına koyuyorlar genelde. Satıldığı fiyatta pazarlıkla değişir diye tahmin ediyorum.
  • 1150 tl şeklinde revize ettim. Garantili strix oc edition örnek fiyatlarına baktım makul gözüküyor bu fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 2 Ocak 2017; 14:28:23 >
  • Geçen gün arkadaşım gtx 980 ti aldı bu fiyata kusura bakmayın alacak çıkacağını sanmıyorum
  • Yanlış anlamayın, dediğiniz fiyata ilan örneği var mı hiç aktif olan ? Merak ettim, ben mi bulamıyorum yoksa.Ona göre fiyatı ürün marka model, özellik, garanti durumu ve kullanımına göre değerlendirip tekrar fiyat revize edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 2 Ocak 2017; 16:46:1 >
  • Fiyat revize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellvision

1000 lira civarına koyuyorlar genelde. Satıldığı fiyatta pazarlıkla değişir diye tahmin ediyorum.

sanırım aradığınız fiyata 980 bulamadınız? bu şekilde ilan fiyatlarını aşağıya çekmeye çalışacağınıza kart sahibi arkadaşla doğrudan pazarlık etseniz daha iyi olmazmı? piyasayı düşürmeye çalışıyorsunuz gibi oluyor bu şekilde davrandığınızda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___CiHaN___

quote:

sanırım aradığınız fiyata 980 bulamadınız? bu şekilde ilan fiyatlarını aşağıya çekmeye çalışacağınıza kart sahibi arkadaşla doğrudan pazarlık etseniz daha iyi olmazmı? piyasayı düşürmeye çalışıyorsunuz gibi oluyor bu şekilde davrandığınızda.

1000 liraya 1060 varken 980 alan varsa satılsın hocam. Niye fiyatı aşağı çekmeye çalışayım piyasası neyse onu söyledik 1400 lira mı bu kart? Fiyat normalse al hocam.

Ben ilan sahibi arkadaş kartını satabilsin diye öneride bulundum. Kendisi bile rahatsız olmamışken başkasını ne ilgilendirir?

• Hellvision kullanıcısına yanıt
    piyasası neyse onumu söylediniz? pardon ama piyasayı sizmi belirliyorsunuz? 1000 tl ye 1060 varsa gidip onu alabilirsin yada kim istiyorsa alabilir... siz bu şekilde yaparak ekran kartı alamazsınız bence...
  • ___CiHaN___ kullanıcısına yanıt
    Benim zorlama gibi bi durumum olamaz öneride bulundum arkadaş satabilsin diye. Fiyat iyi olsaydı çoktan satılırdı değil mi? Mal sahibi istediği fiyatı verebilir ama o fiyata satılmayacağı aşikar ki satılmadı da zaten. Benim yaptığım ufak bir öneridir kart sahibi dikkate alır yada almaz size ne? Ben ekran kartı almak istiyorum diye piyasayı niye ben belirleyim ki? Bir sürü emsali satıldı söylediğim fiyatlara onları da mı ben düşürdüm? Ben istersem gider 10 tane sıfır 1080 alırım bu şekilde ekran kartı almak gibi bir amacım falan yok. Bir mala ederinden fazla veriyorsanız o kadar ekran kartı var satılmayan buyrun alın.
  • quote:

Benim zorlama gibi bi durumum olamaz öneride bulundum arkadaş satabilsin diye. Fiyat iyi olsaydı çoktan satılırdı değil mi? Mal sahibi istediği fiyatı verebilir ama o fiyata satılmayacağı aşikar ki satılmadı da zaten. Benim yaptığım ufak bir öneridir kart sahibi dikkate alır yada almaz size ne? Ben ekran kartı almak istiyorum diye piyasayı niye ben belirleyim ki? Bir sürü emsali satıldı söylediğim fiyatlara onları da mı ben düşürdüm? Ben istersem gider 10 tane sıfır 1080 alırım bu şekilde ekran kartı almak gibi bir amacım falan yok. Bir mala ederinden fazla veriyorsanız o kadar ekran kartı var satılmayan buyrun alın.

Kimseyi zorladığınızı söylemedim. Tabiki böyle birşey yapamazsınız. Eğer iyi niyetli olsanız ve kart sahibine yardımcı olmak isteseniz özel mesajla fiyat bilgilendirmesi yapabilirdiniz ancak buraya yazdınız. Siz böyle mesajlar yazarsanız tabiki satılmaz.. Alacak olanda bu mesajları okuyunca vazgecer. Birsürü emsali satıldıysa siz birtanesini neden almadınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İhtiyacım yoktu alım satan yapan bir insan değilim. Profilime bakarsanız anlarsınız zaten. Ben abartı bir fiyatta yazmadım kart sahibi sordu ben de 1000 liraya koyuyorlar dedim ki hakikaten de öyle. 1400 liraya ben yazmasam biri alacak mıydı allasen? Özür dilerim o zaman kart sahibi arkadaştan yeni ilan açsın 1400 e satılsın kart gtx1070 1500 lira iken. Biraz gerçekçi olalım.
  • (SATILDI) Asus GeForce GTX980 ROG STRIX OC edition

Evet baktım profilinize ve bunları gördüm. Fazla söze gerek yok sanırım...
  • Arkadaşlar ikili polemiğiniz için adamın satış konusunu kirletmeyin.
    Fiyat takip.
    İlan sahibinden çok özür diliyorum, son mesajımdır bu arkadaşa ne yazarsa yazsın bir daha cevap vermeyeceğim.

Kart aradığım doğrudur, bu fiyatlara aradığım da doğrudur size ne? Yukarıda 800 lira doğru fiyat olacaktır diyen arkadaş var ben 1000 liraya koyuyorlar yazmışım bana saldırıyorsun. gtx 970 kartını 850 ye almadığım için mi? Madem fiyatı oydu niye satamadın da halen bana saldırmaya çalışıyorsun? Hemen hemen her ilanın altında benim gibi görüş belirten var kaldı ki ben ilan sahibi kartını satabilsin diye yazdım. Bana yaptığın muhtarlığı diğer ilanlarda fiyat belirten arkadaşlara da yapmanı temenni ediyorum.

Tekrar özür diliyorum ilan sahibi arkadaştan, iyi satışlar diliyorum.
  • Kimseye saldırdığım yok. Daha fazla uzatmanında anlamı yok görünen köy kılavuz istemez. İyi günler.
  • Kart Pazartesine kadar rezerve edilmiştir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.