Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

-----(SATILDI))(ARIZALI) LG G3 32GB Kutulu faturalı ilk sahibinden. 110 TL --(SATILDIII)))---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
1
Favori
134
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık LG Model #G3 Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> LG Mobile >> -----(SATILDI))(ARIZALI) LG G3 32GB Kutulu faturalı ilk sahibinden. 110 TL --(SATILDIII)))---
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    81 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2007

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 -----(SATILDI))(ARIZALI) LG G3 32GB Kutulu faturalı ilk sahibinden. 110 TL --(SATILDIII)))---
    Telefonu 20.09.2015 tarihinden sıfır olarak almıştım. Alındığı günden beri kılıf ve kırılmaz ile kullanıldı tamir falan görmedi kasası 10 üzerinden 8.5 alır. Ekran koruyucusu 2 gün önce sökülmüştür çizik varmı diye bakmak için. Son zamanlarda wifiye bağlanınca resetleme uygulamaları durdurma gibi hatalar baş gösterdi. Ama sorun wifiyi açınca oluyordu veride denemedim. Onun dışında stress test falan yaptım 10dk boyunca fotoğraflardada gözüküyor 55-65 derecelere çıktı reset atmadı wifi kapalıyken. Subway surfers oynadım uzun süre ısınsın reset atsın diye atmadı.
    içi söküldü evet ama reflow,ısıtma,zorlama gibi saçma,sapan işler yapılmadı. Sadece resimdede gösterdigim yere yani işlemcini üstüne çift taraflı bant yapıştırıldı. Çift taraflı bantta 5-6 gün idare etsin diye yapıştırıldı 4-5 gün boyunca wifiye bağlanmadım sorun çıkarmadı.
    Alacak arkadaşa hayırlı olsun. Belkide ufak bir sorunu vardır cihazın yeni telefon aldığım için hiç kurcalamadan satıyorum.
    Hiç bir şekilde iade kabul etmiyorum. ---SON FİYATT-----

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 110 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli, Körfez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Teğmen
    247 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı
    19 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

takibe alalım bakalım. sadece anakart lazım evde g3 doldu :)
    iyi forumlar iyi alışverişler.
    Sorunsuz Alışverişlerim: Nm1 * ::Extreme:: * muratcan444 * omkkio * destanayhan * ihlemur * Anacon * çağrıözgün * Lacrymatoire * barhonda1 * military33 * r_i_z_e_l_i_5_3 * y.alper * Kongor * Dozaj Filesi
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2007

Teşekkürler. :) Ne yapıyorsunuz okadar g3ü
    |
    |
    schizophrein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
google reklamları
Bey Azura
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,289
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.